Spútaný motýľ cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Spútaný motýľ II.: 65. a 66. epizóda

05. 07 2021 23:35 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 65. a 66. epizóda
Spútaný motýľ II.: 65. a 66. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Je to irónia, že keď sa Yaren, ktorá sa vždy vyhýbala zodpovednosti za svoje hriechy, prizná k tomu najväčšiemu... Neberú ju vážne.

Miran (Akın Akınözü) je veľmi dojatý a veľmi, veľmi šťastný, keď si z úst svojej mamy (Aysun Metiner) konečne vypočuje slová, o ktorých celé roky len márne sníval... Fusün (Ayşegül Günay) pátra po svojej nezvestnej dcére na vlastnú päsť. Netuší, že sa vydala po stope, ktorú starostlivo, krôčik po krôčiku, naplánovala jej úhlavná nepriateľka Azize (Ayda Aksel). Fırat (Cahit Gök) má strach, že Miran v hneve urobí nejakú hlúposť. Nečudo, najlepšieho priateľa skrátka dobre pozná. Ľudia by nikdy nemali kontrolovať správy v mobiloch niekoho iného. Po prvé sa to nepatrí a po druhé... Môžu sa dozvedieť niečo, čo im ublíži. A presne to sa, žiaľ, stane Reyyan (Ebru Şahin). Ak ešte niekto v sídle Aslanbeyovcov netušil, aká nebezpečná a krutá žena je Fusün, najneskôr po Reyyaninej návšteve už nik z úprimne šokovaných prítomných neostane na pochybách, že majú „tú česť“ so samotným diablom v ženskej podobe! Keď sa Miran a Hazar (Serhat Tutumluer) pokúsia z vodiča, ktorá spôsobil tú prekliatu nehodu, dostať meno človeka, na koho príkaz konal, zrazu akoby odnikiaľ v rýchlom slede krátko po sebe šteknú dva výstrely! Keď Fusün zistí, že Asiye (Zuhal Yalçın) o všetkom, čo sa deje v sídle, tajne informuje Mahfuza (Barış Yalçın), potrestá ju – kruto a neľudsky...

Keď sa dozvie, čo všetko má na svedomí jej svokra, zdá sa, že nechýba veľa a od výčitiek a strachu pološialená Yaren (İlay Erkök) sa nadobro zblázni. Teda, ak ju niekto urýchlene nedostane z toho domu hrôzy. Nasuh (Macit Sonkan) je na Azize taký nahnevaný, že kým nesplní, čo sľúbila Fusün a neukončí tú ničivú vojnu medzi nimi, nechce ju ani vidieť! Je to irónia, že keď sa Yaren, ktorá sa vždy vyhýbala zodpovednosti za svoje hriechy, prizná k tomu najväčšiemu... Neberú ju vážne. Mahfuz, ktorý až doteraz svoju dcéru chránil z diaľky, na chvíľu poruší svoj sľub, vyhľadá ju a o niečo dôležité požiada.

Dilşah je rozhodnutá už nikdy viac nedopustiť, aby ich s Azrou (Sera Kutlubey) Azize rozdelila. Za žiadnu cenu!

Sledujte v utorok, 6. júla, o 21.40!

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ: FINÁLE - v pondelok, 16. augusta, o 21.40!
Sledujte celé epizody na