Spútaný motýľ cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Spútaný motýľ II.: 59. a 60. epizóda

29. 06 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 59. a 60. epizóda
Spútaný motýľ II.: 59. a 60. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Aj keď sa to zdalo nemožné, napokon sa stane malý zázrak a Dilşah v Miranovi spozná syna. Radosť však rýchlo vystrieda ďalší šok!

Dobre naladeného Haruna (Ahmet Kayakesen) čaká po noci plnej vášne s Yaren (İlay Erkök) pekelne tvrdé pristátie v realite! Azize (Ayda Aksel) so zdesením zistí, že Fusün (Ayşegül Günay) pozná jej najboľavejšie tajomstvo – a mieni ho vo vhodný čas náležite využiť... Kým Gönül (Oya Unustası) neskutočne odľahne, keď po návrate do sídla Aslanbeyovcov uvidí starú mamu živú a zdravú, Miran (Akın Akınözü) má čo robiť, aby ju v hneve namieste neuškrtil. Esma (Güneş Hayat) prezradí synovi (Cahit Gök), čo ešte nevie... Márne Yaren protestuje, márne plače a narieka, právom nahnevaný a urazený Harun už s ňou nechce mať nič spoločné. Je rozhodnutý odviesť ju hneď a zaraz späť k Şadoğluovcov a rozviesť sa s tou diabolskou klamárkou čo najskôr. No cestou do sídla, uprostred púšte, hysterická Yaren vytrieli z idúceho auta ako o život, počas následnej potýčky manželovi v nestráženej chvíli vezme zbraň a... Tá zrazu, práve keď sa o ňu obaja naťahujú, s ohlušujúcim treskom vystrelí! Hazar (Serhat Tutumluer) zúri, keď jeho syn a dcéra privedú do sídla ženu, ktorá v ňom prebúdza len to najhoršie, aby pomohla Dilşah (Aysun Metiner). Pretože aj keď sa jej tá nešťastnica bojí ako čert kríža, jej jedinej možno uverí, že krutá lož, ktorej celé tie roky verila, je skutočne lož – a že jej milovaný syn žije a skutočne stojí priamo pred ňou.

Aj keď už aj povýšenecká Fusün pre všetkých, ktorí jej skrížili cestu či plány, predstavovala nemalý problém, teraz, po nekonečne bolestnej strate, ktorá jej kruté srdce definitívne premenila na kameň, je ešte nebezpečnejšia. Ešte nemilosrdnejšia. Ešte pomstychtivejšia. Ešteže Şadoğluovci, aj keď o tom nevedia, majú už hodnú chvíľu strážneho anjela, ktorý na nich neustále dohliada... Aj keď sa to dlho zdalo nemožné, napokon sa stane malý zázrak a Dilşah v Miranovi konečne spozná syna. Radosť však rýchlo vystrieda ďalší šok, keď zmätená žena mladíka požiada o niečo nečakané - niečo, na čom jej veľmi, veľmi záleží!

Už i tak veľmi napätá a nezdravá atmosféra v sídle Aslanbeyovcov neznesiteľne zhustne po príchode Fusün, ktorá, hoci sa sama sotva drží na nohách, všetkým zakáže plakať a žialiť...

Sledujte v stredu, 30. júna, o 21.40!

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ: FINÁLE - v pondelok, 16. augusta, o 21.40!
Sledujte celé epizody na