Spútaný motýľ cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Spútaný motýľ II.: 51. a 52. epizóda

22. 06 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 51. a 52. epizóda
Spútaný motýľ II.: 51. a 52. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Mahfuz, nanešťastie, netuší, že ho na každom kroku sledujú Fusünini muži - a tá neváha ísť hoc aj cez mŕtvoly, aby dostala, čo chce!

Hoci sa tomu bráni, Cihanov (Serdar Özer) hnev a beznádej napokon zoslabnú a nedokoná to, čo plánoval. No vystrieda ich niečo, čo je možno ešte stokrát horšie... Rezignácia. Reyyan (Ebru Şahin) a Miran (Akın Akınözü) sa s ťažkým srdcom rozlúčia s dieťatkom, ktorému nebolo súdené prísť na tento svet. Dehydrovaná a vyčerpaná Azize (Ayda Aksel) je už hlboko v jame tak dlho, že jej mätúca realita a milosrdné halucinácie zrazu splynú v jedno. Akoby znova bola to bezstarostné a nevinné mladé dievča, čo kedysi a Nasuh (Macit Sonkan) bol opäť ten usmievavý mladík s neposlušnou hrivou, ktorému vtedy – a už navždy – darovala svoje srdce... Fırat (Cahit Gök) je nekonečne vďačný, keď Boh vyslyší jeho modlitby a on bude môcť milovanú mamu (Güneş Hayat) odprosiť, že k nej bol, zaslepený vlastným žiaľom, taký nespravodlivý. Aj keď by tomu spočiatku uveril len málokto – a oni dvaja obzvlášť -, zdá sa, že Yaren (İlay Erkök) a Harun (Ahmet Kayakesen) si k sebe napokon, krôčik po krôčiku, predsa len našli cestu. Výmenou za všetok majetok Aslanbeyovcov žiada stále ešte otrasený Fırat od Fusün (Ayşegül Günay) jedinú „drobnosť“, tá však momentálne nie je v jej moci... Zehra (Feride Çetin) na Hazara (Serhat Tutumluer) žiarli každým dňom viac a viac, a tak sa z ich izby, žiaľ, stále častejšie ozýva krik a hádky.

Mahfuz (Barış Yalçın) je rozhodnutý urobiť správnu vec a odviesť Dilşah (Aysun Metiner) k jej rodine. Nanešťastie netuší, že ho na každom kroku sledujú Fusünini muži - a tá neváha ísť hoc aj cez mŕtvoly, aby dostala, čo chce! Reyyan a Miran sa opäť dokážu usmievať, čo je nielen základ každého šťastia, ak má pretrvať, ale zrejme i ten najlepší liek na ich doráňané srdcia... Keď zazvoní mobil, ktorý si jeho syn zabudol pred domom, Hazar ho zodvihne – a to, čo sa dozvie, ho poriadne rozhodí. Azat (Tansu Taşanlar) si uvedomí, že urobil osudovú chybu, keď uveril svojej nepodarenej sestre a že ku Gönül (Oya Unustası) bol trestuhodne nespravodlivý. Chce to napraviť, stoj čo stoj!

Aj keď sa na oboch nezmazateľne podpísal čas, Hazar i Dilşah hneď spoznajú niekdajšiu lásku. Lenže jeho radosť razom vystrieda zdesenie, keď pochopí, že v jej krehkej telesnej schránke prebýva duša poznačená diabolskou lžou...

Sledujte v stredu, 23. júna, o 21.35!

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ: FINÁLE - v pondelok, 16. augusta, o 21.40!
Sledujte celé epizody na