Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 •

Spútaný motýľ II.: 47. a 48. epizóda

17. 06 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 47. a 48. epizóda
Spútaný motýľ II.: 47. a 48. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Je už hlboká noc, keď Fusün zavolá Cihana na tajné stretnutie a odhalí mu najväčšie tajomstvo ženy, ktorú pozná ako Azize Aslanbeyovú!

Reyyan (Ebru Şahin) podvedome vycíti, že usmiate tváre jej najbližších sú len milosrdnou pretvárkou a snažia sa za nimi skryť niečo strašné – niečo, čo by ju hlboko zasiahlo. Pravdu jej však nik z nich povedať nedokáže. Strach, že by jej ňou ublížili viac, ako by možno dokázala uniesť, je príliš veľký... Ťažko povedať, čo chladnokrvná beštia Fusün (Ayşegül Günay) sleduje tým, keď pred ním z toho, čo sa stalo, obviní Azize (Ayda Aksel), no u Nasuha (Macit Sonkan) nepochodí. Nanešťastie ju to však len povzbudí, aby pritvrdila vo svojej „hre“. Keď Yaren (İlay Erkök) po nejakom čase konečne príde na návštevu domov, naservíruje mame (Gülçin Hatıhan) a bratovi (Tansu Taşanlar) znôšku odporných lží o „najhoršej zo všetkých Aslanbeyovcov“, ktorá ju týra a ponižuje, kade chodí - správne, Gönül (Oya Unustası)! Handan s ňou preto do toho údajného pekla pošle ako posilu dobráka Şeydu (Elvan Demirez) a Azat... Ten sa rozhodne s domnelou tyrankou hneď a zaraz pozhovárať tvárou v tvár! Mahfuzovmu (Barış Yalçın) právnikovi sa podarí malý zázrak - dosiahne, aby jeho klienta súdili na slobode. A to je dobre, pretože len na slobode nemá zviazané ruky! Gönül raní, keď jej Azat vykričí, čo má na srdci. No zdá sa, že jeho tie nečakane emotívne výčitky bolia ešte oveľa, oveľa viac...

Ak by nečakane nedorazili Fırat (Cahit Gök) so Zeynep (Dilaray Yeşilyaprak), vyzbrojení mimoriadne zaujímavým darčekom pre budúcu mamičku, dojatý Miran (Akın Akınözü) by zrejme tlkot srdiečka ich bábätka počúval až do rána. V poslednom čase akási príliš neistá Zehra (Feride Çetin), ktorú veľmi znepokojí tajne vypočutý rozhovor medzi Hazarom (Serhat Tutumluer) a staručkou Şükran (Güven Hokna), urobí ďalšiu chybu, keď z manželovho telefónu vymaže dôležitý odkaz od Mahfuza. Je už hlboká noc, keď Fusün zavolá Cihana (Serdar Özer) na tajné stretnutie a odhalí mu najväčšie tajomstvo ženy, ktorú pozná ako Azize Aslanbeyovú!

Nasuh sa neubráni istým pochybnostiam, keď mu milovaná žena povie, čo sa Reyyan naozaj stalo. I tak je však rozhodnutý pomôcť očistiť jej meno – a odhaliť tým, ktorí majú právo to vedieť, pravdu o jej identite.

Sledujte v pondelok, 21. júna, o 21.40!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok až štvrtok večer, po Meryem!
Sledujte celé epizody na