Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 •

Spútaný motýľ II.: 45. a 46. epizóda

16. 06 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 45. a 46. epizóda
Spútaný motýľ II.: 45. a 46. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Keď Reyyan v sade v obrovských bolestiach skolabuje, nešťastná Azize sa zo všetkých síl snaží zachrániť ju i bábätko...

Esma (Güneş Hayat) má stále strach povedať Fıratovi (Cahit Gök), čo mu celé tie roky tajila. No Azize (Ayda Aksel), ktorej nečakaná ponuka ju zaskočí i dojme, jej vleje novú odvahu. Pred odchodom z Midyatu je ešte niečo, čo Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) chce, čo skrátka musí urobiť... Vybaviť si účty s tou, ktorá jej spôsobila toľké utrpenie. A to znamená povedať jej roky tajenú pravdu o svojom najväčšom hriechu! Za drobný darček, ktorým chcel Miran (Akın Akınözü) potešiť Reyyan (Ebru Şahin), neplánovane zaplatí oveľa vyššiu cenu. No, aj keď to tak spočiatku naozaj nevyzerá, aj dostane viac. Rodina si ešte ani nestihne sadnúť k raňajkám a Nasuh (Macit Sonkan) s Cihanom (Serdar Özer) už po sebe opäť kričia, Azat (Tansu Taşanlar) a Zehra (Feride Çetin) sa márne snažia robiť medzi nimi prostredníka... Nešťastná Esma požiada Mirana o pomoc. Vie, že jej zatiaľ - a možno nikdy - nedokáže odpustiť, no vie aj to, že bez neho a bez Gönül (Oya Unustası) sa jej nepodarí s Fıratom (Cahit Gök) porozprávať a povedať mu, čo musí počuť. Po telefonáte s Fusün (Ayşegül Günay) si Azize s hrôzou uvedomí, komu z jej blízkych hrozí nebezpečenstvo. Horúčkovito sa snaží mu zabrániť, no, žiaľ, neúspešne. Esmino boľavé tajomstvo vyrazí Fıratovi, Gönül i Miranovi dych. Mahfuz (Barış Yalçın) temer zošalie, keď sa od Asiye (Zuhal Yalçın) dozvie, čo sa deje. Nanešťastie, on sám je teraz za mrežami úplne bezmocný.

Keď Reyyan v sade v obrovských bolestiach skolabuje, nešťastná Azize sa zo všetkých síl snaží zachrániť ju i bábätko... Fusün rozladí, keď jej plán získať na svoju stranu Mirana nevyjde, no nedá na sebe nič znať a mierne improvizujúc jeho pozornosť opäť obráti iným smerom – k nenávidenej Azize! Fırat má pocit, že z tej príšernej hrôzy, ktorú si vypočul, sa určite zblázni. Nikdy si nepredstavoval, že keď sa raz konečne dozvie pravdu, ktorú celé tie roky tak veľmi chcel poznať, bude taký bezradný a nešťastný... Miran, ktorému sa opakovane nedarí spojiť s Reyyan, začína podliehať panike. Tú ešte znásobí, keď sa napokon konečne dovolá, no na druhej strane sa namiesto jej nežného hlasu ozve neznámy mužský hlas.

Fusün je možno „len žena“, no je oveľa, oveľa nebezpečnejšia než mnohí muži. Nečudo, že aj jej nohsledi sa pred ňou trasú od strach ako osiky! V nemocnici Miran s ťažkým srdcom urobí neľahké boľavé rozhodnutie...

Sledujte vo štvrtok, 17. júna, o 21.40!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 2. augusta, o 21.35!
Sledujte celé epizody na