Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 •

Spútaný motýľ II.: 43. a 44. epizóda

15. 06 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 43. a 44. epizóda
Spútaný motýľ II.: 43. a 44. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Gönül rozhnevá, keď sa arogantná potvora Yaren v sídle Aslanbeyovcov drzo udomácni v izbe, ktorá patrí Reyyan a Miranovi.

Miran (Akın Akınözü) vôbec nevie, ako má reagovať, keď sa u nich zastaví Nasuh (Macit Sonkan) a požiada ho o rozhovor. Keď sa s ním Zeynep (Dilaray Yeşilyaprak) pokúsi porozprávať o mame (Güneş Hayat) a tej nevyslovenej bolesti, čo ich dnes rozdeľuje, nešťastný Fırat (Cahit Gök) na ňu vybehne oveľa prudšie, než zamýšľal. Ak by niekto Miranovi ešte prednedávnom povedal, že raz uvidí hrdú hlavu klanu Şadoğluovcov plakať, myslel by si, že sa dotyčný zbláznil – a už vôbec by neuveril, že dôvodom jeho sĺz... Bude on. Aslanbeyovci márne čakajú na večeru hostí, tí dnes totiž, aj keď nedobrovoľne, sedia pri inom slávnostne prestretom stole - doma. Preto zrejme príliš neprekvapí, že ešte pred prvým chodom dôjde k nepríjemnému konfliktu – a pri druhom už pri stole pár stoličiek zíva prázdnotou! Azize (Ayda Aksel), ktorá akoby za pár dní ostarla o dvadsať rokov, s malou dušičkou zobďaleč sleduje troch najdôležitejších mužov svojho života a trpko ľutuje, že nemôže byť s nimi... Fusün (Ayşegül Günay) poriadne rozladí, keď hostí, ktorí síce neskoro, ale predsa len dorazia, ako pani domu neprivíta ona, ale Gönül (Oya Unustası). Má čo robiť, aby nahlas zlostne neškrípala zubami! Kto by si pomyslel, že staré múry sídla Şadoğluovcov budú od toho pamätného, a zároveň prekliateho dňa pred malou večnosťou, keď sa ich navždy spojili, ešte niekedy svedkom tanca Mirana a Reyyan (Ebru Şahin)...?

Azize opäť všetkým dokáže, že podceňovať ju je veľká, ba priam fatálna chyba. Využije na to svoje kontakty a... Haruna (Ahmet Kayakesen). Pre Mirana nie je ľahké stať sa aj formálne súčasťou rodiny, ktorú ho učili nenávidieť. Meno Aslanbey už nosiť nechce, no na meno Şadoğlu si zvyká len pomaly. Gönül rozhnevá, keď sa arogantná potvora Yaren (İlay Erkök) v sídle Aslanbeyovcov drzo udomácni v izbe, ktorá patrí Reyyan a Miranovi. Cihan (Serdar Özer) s Handan (Gülçin Hatıhan) nie včerajší, a tak rýchlo pochopia, že niečo nehrá, keď sa ich svatka rýchlo strasie. Čo je vo veci by ich však nenapadlo ani v tom najdivokejšom sne!

Zehru (Feride Çetin) zneistí, keď v Hazarových (Serhat Tutumluer) veciach nájde list od Dilşah. No nie je jediná, kto sa dnes v noci trápi, podobne sú na tom i Gönül, Handan (Gülçin Hatıhan), Esma (Güneş Hayat), Azize... Každá však z iného dôvodu.

Sledujte v stredu, 16. júna, o 21.40!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 2. augusta, o 21.35!
Sledujte celé epizody na