Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 •

Spútaný motýľ II.: 41. a 42. epizóda

14. 06 2021 23:35 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 41. a 42. epizóda
Spútaný motýľ II.: 41. a 42. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Reyyan na smrť vydesí zvláštny, až príliš živý sen, v ktorom krátko nato, ako spolu s Miranom zasadia malý stromček, dôjde k tragédii.

Nešťastná Azize (Ayda Aksel) je rozhodnutá opäť sa stať ženou, ktorou bola kedysi – získať späť svoje meno a všetko, čo stratila v tom prekliatom požiari. Stále hlboko otrasený Nasuh (Macit Sonkan) sa jej však, zo strachu o milovaného syna (Serhat Tutumluer) a bolesti, ktorú mu strašná pravda určite spôsobí, rovnako ako jemu, zdráha uveriť. No stačí jediná veta, ktorú mu jeho životná láska zašepká do ucha a všetky jeho protesty, ktorými sa ju dosť nepresvedčivo snaží odohnať, razom ustanú. Zo šoku totiž úplne onemie... Vzťah medzi Harunom (Ahmet Kayakesen) a jeho mamou (Ayşegül Günay) je krátko pred jej odchodom z Midyatu síce napätý, no v porovnaní s tým, čo k Fusün cíti Gönül (Oya Unustası) a ako sa k nej správa. Je to asi ako búrka v pohári v porovnaní s ničivým tsunami! Mahfuz (Barış Yalçın) urobí vážne a veľmi ťažké rozhodnutie, s ktorým sa zverí jedinému človeku... Hazarovi. Nešťastný Cihan (Serdar Özer) nad sebou úplne stratí kontrolu, keď opatrný nesúhlas s jeho činmi vysloví najprv Azat (Tansu Taşanlar) a vzápätí, oveľa emotívnejšie, aj jeho rozzúrený otec. Niečo sa v ňom zlomí... Niečo, čo už nikto nikdy neopraví. Hoci je pre Mirana (Akın Akınözü) úloha staršieho brata nová, netrvá dlho a cíti sa v nej ako ryba vo vode. Nečudo, s takými sestričkami ako Gül a Bahar. Keď sa Reyyan (Ebru Şahin) dozvie pravdu, na ktorú nie je pripravená, je v šoku. Miran ju už videl všelijakú, ale takúto vykoľajenú ešte nikdy.

Diabolská Fusün pritlačí Azize k múru – výmenou za jej posledný veľký tromf, ktorým chce všetko napraviť, totiž od nej žiada... Všetko. Reyyan na smrť vydesí zvláštny, až príliš živý sen, v ktorom krátko nato, ako spolu s Miranom zasadia malý stromček, dôjde k tragédii. Slovo robí chlapa, a tak neprekvapí, že po nečakanom prelome vo vzájomných vzťahoch sa Hazar, plný nového elánu, hneď zrána vyberie k mladým – splniť, čo sľúbil maličkej Gül. Po nečakanej návšteve svatky Fusün na seba Nasuh a Cihan opäť tvrdo narazia, tentoraz pred očami celej rodiny...

Jediné, čo po Aslanovej (Doğan Bayraktar) smrti drží Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) nažive, je Gönül. O to ťažšie, pochopiteľne, nesie, keď sa z Fusün vykľuje akási nová Azize – ešte autoritatívnejšia, ešte manipulatívnejšia, ešte krutejšia!

Sledujte v utorok, 15. júna, o 21.35!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok až štvrtok večer, po Meryem!
Sledujte celé epizody na