Spútaný motýľ cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Spútaný motýľ II.: 37. a 38. epizóda

09. 06 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 37. a 38. epizóda
Spútaný motýľ II.: 37. a 38. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Tak ako predtým jej prsteň i Dilşahine slová adresované milovanému mužovi si napokon nájdu cestu k správnemu srdcu...

Miran (Akın Akınözü) stále nedokáže prekročiť svoj tieň a konečne prijať Hazara (Serhat Tutumluer) ako svojho otca. Práve naopak – keď ho nadránom nájde pred chatkou, v ktorej teraz s Reyyan (Ebru Şahin) žijú, znova mu nahnevane vykričí všetky trpké výčitky, ktoré sa v ňom po celé tie roky hromadili. No láska, rovnako pravda, sa nedá ukričať... Bola to dlhá a bolestná cesta plná nečakaných prekážok, no Dilşahin prsteň napokon predsa len skončí na tom jedinom správnom prste. Sklamaný a nahnevaný Cihan (Serdar Özer) sa rozhodne urobiť niečo, ehm, povedzme, že neprehliadnuteľné – aby jeho otec (Macit Sonkan) konečne pochopil, že v rodine nie je len do počtu a jeho hlas a názory rozhodne treba brať vážne. Medzi Fıratom (Cahit Gök) a Zeynep (Dilaray Yeşilyaprak) to stále viac a viac iskrí. Keď ťažko zranený Aslan (Doğan Bayraktar) svoj boj o život napokon prehrá, Aslanbeyovcom úpenlivo sa modliacim za zázrak, sa zrúti svet. Zdrvená Azize (Ayda Aksel), presvedčená, že jeho smrťou už stratila aj poslednú nádej na šťastie, prikáže vernému Mahmutovi (Emrullah Omay), aby čo najskôr, najlepšie ešte dnes, urobil to, čím ho poverila – aby v jej mene zniesol zo sveta Hazara! Než Mahfuz (Barış Yalçın) odíde z Midyatu, chce ešte naposledy vidieť Reyyan a Mirana a rozlúčiť sa, aj keď mu láme srdce, že obaja stále ani len netušia, s kým majú tú česť.

Harunovo (Ahmet Kayakesen) nečakané priznanie o tom, kým je - a kým nie -, zaúčinkuje v sídle Şadoğluovcov ako odistený granát! Všetci sú, pochopiteľne, zhrození. Teda, všetci okrem Yaren (İlay Erkök), ktorá sa očividne kráľovsky baví. Otrasená rodina sa ani nestihne spamätať z prvotného šoku - a už musí čeliť ďalšiemu. Tak ako predtým jej prsteň i Dilşahine slová plné lásky a nádeje adresované milovanému mužovi si napokon nájdu cestu k správnym ušiam a správnemu srdcu... Nasuh konečne zistí, kto je Azize - a prečo ho tak nekonečne nenávidí!

Moment, ktorý sa mal stať jej najväčším tromfom, jej definitívnym víťazstvom nad nepriateľom stvoreným ňou samou z neľudskej bolesti, sa pre Azize razom zmení na nočnú moru vyvrhnutú z útrob samotného pekla...

Sledujte vo štvrtok, 10. júna, o 21.40!

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ: FINÁLE - v pondelok, 16. augusta, o 21.40!
Sledujte celé epizody na