Spútaný motýľ cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Spútaný motýľ II.: 35. a 36. epizóda

08. 06 2021 23:25 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 35. a 36. epizóda
Spútaný motýľ II.: 35. a 36. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Mirana, ktorý stále nie je pripravený načúvať svojmu srdcu, na smrť vydesí, keď sa Reyyan zrazu bezvládne zvezie k zemi!

Reyyan (Ebru Şahin) a Miran (Akın Akınözü) sú ešte stále v hlbokom šoku zo všetkého, čo sa stalo, keď vážne zraneného Hazara (Serhat Tutumluer), ktorý každú chvíľu upadá do bezvedomia, vezú do nemocnice. Na Aslana (Doğan Bayraktar), ktorý to má všetko na svedomí, pritom ani nepomyslia, a tak sa jediným svedkom hrôzy, ktorú tomu neborákovi vložili sudičky do vienka, stane bezmocný Mahfuz (Barış Yalçın)... Čas neúprosne letí, od toho prekliateho dňa už ubehol rovný týždeň. Každý sa s jeho tragickými následkami vyrovnáva po svojom - Şadoğluovci sa skrátka snažia žiť ďalej a o tom, čo sa stalo, spolu hovoria len minimálne, Aslanbeyovci však, žiaľ, na niečo podobné nemôžu ani len pomyslieť. Pretože či už tak alebo onak, najboľavejšia kapitola v trpko-sladkej knihe ich života očividne ešte nebola dopísaná do konca... Cihana (Serdar Özer) rozladí, keď zistí, že jeho otec (Macit Sonkan) plánuje sídlo, ktoré mal pôvodne zdediť Azat (Tansu Taşanlar), pripraviť pre Mirana s Reyyan. Zdrvená Sultan (Gülçin Santırcıoğlu), ktorá celé dni i noci trávi v nemocnici, je na konci so silami. Aj keď vie, že tým riskuje hnev Reyyan a Mirana, láskavý Azat sa pokúsi pomôcť užialenej Gönül (Oya Unustası), ktorú trápia výčitky svedomia a mučivý pocit, že všetka tá hrôza... Je jej vina.

Azize (Ayda Aksel) temer z nôh spadne, keď zistí, kým v skutočnosti je Harun (Ahmet Kayakesen), ženích nenávidených Şadoğluovcov. To je však nič v porovnaní s reakciou jej švagrinej Füsun (Ayşegül Günay), pre ktorú je táto „drobnosť“ očividne tiež novinka – a absolútne nestráviteľná! Zehra (Feride Çetin) sa ani nesnaží skryť hnev a zhnusenie, keď sa po rokoch nečakane opäť stretne s Mahfuzom, ktorého kedysi tak veľmi milovala. Mirana, ktorý stále nie je pripravený načúvať svojmu srdcu, na smrť vydesí, keď sa Reyyan zrazu bezvládne zvezie k zemi!

Ak by sa Azatovi ešte prednedávnom niekto povedal, že sa mu pri Gönül zrazu kolená zmenia na rôsol a srdce rozbehne o čosi rýchlejšie, vysmial by ho ako blázna. No keď uplakaná vezme jeho ruku do svojej drobnej dlane, presne to sa stane. Miran je v šoku, keď od Reyyan dostane ten najkrajší darček, aký si len mohol priať...

Sledujte v stredu, 9. júna, o 21.35!

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ: FINÁLE - v pondelok, 16. augusta, o 21.40!
Sledujte celé epizody na