Spútaný motýľ cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Spútaný motýľ II.: 34. epizóda

07. 06 2021 23:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 34. epizóda
Spútaný motýľ II.: 34. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Čoraz nevyspytateľnejší Aslan vystriehne ten správny moment, keď objekt jeho túžby osamie a... Unesie Reyyan!

Keď Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) vidí, ako jej syn (Doğan Bayraktar) nad sebou pozvoľna úplne stráca kontrolu a zároveň i cieľ spred očí, začína si robiť starosti. A nielen oňho... Uprostred všetkého toho chaosu, smútku a bolesti sú si Reyyan (Ebru Şahin) a Miran (Akın Akınözü) navzájom oporou, nádejou i útechou. Akoby celý svet navôkol na chvíľu prestal existovať a zostali len oni dvaja. Zehra (Feride Çetin) je odhodlaná urobiť všetko pre to, aby si k sebe Hazar (Serhat Tutumluer) a Miran našli cestu ako otec a syn, bez ohľadu na to, čo si o tom myslia ostatní – a obzvlášť Handan (Gülçin Hatıhan)! Ťažko odhadnúť, do akej miery sa Azize (Ayda Aksel) len kruto zahráva s citmi otraseného Hazara a či je na tom, čo vraví o Dilşah, aspoň štipka pravdy...? Krásna Zeynep (Dilaray Yeşilyaprak) sa naňho díva s neskrývaným obdivom, keď sa Fırat (Cahit Gök) uprostred olivového hája hrdo vzoprie arogantnej Füsun (Ayşegül Günay), ktorá si očividne myslí, že jej patrí všetko... A všetci.

Čoraz nevyspytateľnejší Aslan vystriehne ten správny moment, keď objekt jeho túžby osamie a... Unesie Reyyan! Keď sa o tom dozvie Harun (Ahmet Kayakesen), okamžite varuje Mahfuza (Barış Yalçın), ktorý je pre záchranu dcéru nútený vyložiť karty na stôl. Aj keď je napoly omámená, na smrť vystrašená Reyyan využije prvú príležitosť a pokúsi sa svojmu vyšinutému únoscovi ujsť...

Z veľkej lásky k Reyyan, ktorá je pre oboch všetkým, Hazar a Miran aspoň na chvíľu zabudnú na neznesiteľne napäté a nedoriešené vzájomné vzťahy a spoja svoje sily v nádeji, že ju nájdu skôr, než bude neskoro!

Sledujte v utorok, 8. júna, o 22.25!

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ: FINÁLE - v pondelok, 16. augusta, o 21.40!
Sledujte celé epizody na