Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 •

Spútaný motýľ II.: 25. a 26. epizóda

27. 05 2021 22:35 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 25. a 26. epizóda
Spútaný motýľ II.: 25. a 26. epizóda Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Cihan naozaj nevie, čo si má myslieť o šokujúcej novinke, ktorú mu za malú protislužbu na tajnom stretnutí vyzradí Sultan.

Unavený Fırat (Cahit Gök) sa vráti do sídla Aslanbeyovcov, no naposledy. S Azize (Ayda Aksel) a jej pomstou už nechce mať nikdy nič spoločné! Len povie, čo musí a nadobro odíde. S mamou (Güneş Hayat), ak konečne dokáže prekročiť svoj tieň... No aj bez nej, ak nie. Azata (Tansu Taşanlar) zamrazí, keď v akomsi desivom déjà vu zbadá na balustráde terasy hotela stáť nešťastnú Gönül (Oya Unustası) odhodlanú skoncovať so životom. Ťažko povedať, čo asi Aslan (Doğan Bayraktar) očakáva, keď sa pred ním zrazu zjavia Miran (Akın Akınözü) a Reyyan (Ebru Şahin), no s pravdou to má zrejme len pramálo spoločného... Mahfuz (Barış Yalçın) má čoraz väčšie pochybnosti o Aslanových pohnútkach a cieľoch. A, žiaľ, oprávnene! Vzťah Hazara (Serhat Tutumluer) a Cihana (Serdar Özer) je po všetko, čo sa stalo, na bode mrazu. Mirana roznežní maličká Bahar - najnovší prírastok klanu Şadoğluovcov, ktorý ich k Aslanbeyovcom príde navštíviť spolu so svojou mamičkou (Feride Çetin). Zehra sa pri tejto príležitosti zoznámi s Dilşahinou mamou Şükran (Güven Hokna), čo v nej vyvolá zmiešané pocity. Aby Azize ochránila Aslana, najmä pred ním samým, prezradí Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) jeho najväčšie tajomstvo!

Mahfuz sa pokúsi varovať Sultan, že Aslan zrejme nie je úplne v poriadku, no ona, žiaľ, nič také nechce ani len počuť. Reyyan je na Gönül veľmi nahnevaná, preto ťažko nesie, že Miran, sotva sa uzdravil, sa s ňou chce pozhovárať o všetkom, čo sa stalo - a prečo. Ukáže sa, že obaja tento rozhovor veľmi potrebovali... Aslan prineskoro pochopí, že trestuhodne podcenil svoju babičku a jej odhodlanosť. Cihan (Serdar Özer) naozaj nevie, čo si má myslieť o šokujúcej novinke, ktorú mu za malú protislužbu na tajnom stretnutí vyzradí Sultan.

Miran uprostred hája plného voňavých olivovníkov, rovnako nesmrteľných ako ich láska, pripraví pre Reyyan prekvapenie, ktorým ju dojme k slzám...

Sledujte v pondelok, 31. mája, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok až štvrtok večer, po Meryem!
Sledujte celé epizody na