Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 •

Spútaný motýľ II.: 5. a 6. epizóda

11. 05 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ II.: 5. a 6. epizóda
Spútaný motýľ II.: 5. a 6. epizóda Foto: ATV

Aslana zaskočí, keď sa uňho ako boh pomsty zjaví nepozvaný hosť... Miran. Asi netreba zvlášť zdôrazňovať, že ich stretnutie nedopadne najlepšie!

Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) je prešťastná, keď smie konečne znova zovrieť do náručia svojho Aslana (Doğan Bayraktar). Mučivé spomienky na ich boľavé prvé stretnutie, keď sa bála uveriť, že od žiaľu nadobro neprišla o rozum, ako zjavne plánovala jej krutá svokra (Ayda Aksel), tak konečne začnú blednúť... Miran (Akın Akınözü) je v naozaj nezávideniahodnej situácii, keď sa snaží rozrušenej Reyyan (Ebru Şahin) vysvetliť nevysvetliteľné – prečo urobil, čo urobil. Prečo to skrátka urobiť musel. Jej srdce mu veľmi, veľmi chce veriť, aj keď myseľ jej v boľavej slučke prehráva to, čo videla na vlastné oči. Napokon jej správnu cestu, ako už toľkokrát predtým, ukáže láska. Ukáže sa, že Aslan má v Midyate viac priateľov a spojencov, nielen Mahfuza (Barış Yalçın). Jedným z nich je i chlap, o ktorom by to sotvakto tipoval... Harun (Ahmet Kayakesen)! Azize je trestuhodne naivná, ak si myslí, že sa jej vyhrážkami či zastrašovaním podarí Aslana prinútiť odísť tam, odkiaľ prišiel - aby ho ochránila. Lenže on má iné plány. A týkajú sa rovnako Aslanbeyovcov i Şadoğluovcov! Zúfalá Reyyan urobí niečo naozaj nečakané, len aby zachránila milovaného muža pred istou smrťou...

Ťažko povedať, čo sa odohráva v srdciach tých, čo sa stanú svedkami jej nekonečnej odvahy, no minimálne v jednom z nich nik po odpovedi pátrať nemusí, má ju totiž vpísanú v tvári. Reč je, ako inak o Yaren (İlay Erkök), ktorá by nikdy nemohla hrať poker – tá sa totiž zrazu úplne nemiestne rozžiari ako vianočný stromček! Aslana zaskočí, keď sa uňho ako boh pomsty zjaví nepozvaný hosť... Miran. Asi netreba zvlášť zdôrazňovať, že ich stretnutie nedopadne najlepšie! Cihan (Serdar Özer) sa z denníka nebohej Elif (Duygu Yetiş) dozvie pravdu o najväčšom hriechu Sultan.

Akoby nemali dosť iných problémov, i v tých pár vzácnych chvíľkach osamote, ktoré si v súkromí aspoň sem-tam pre seba ukradnú, to medzi Reyyan a Miranom začína povážlivo škrípať. Opodstatnená či nie, dôvodom je opäť raz jeho žiarlivosť.

Sledujte v stredu, 12. mája, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok až štvrtok večer, po Meryem!
Sledujte celé epizody na