Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 135. a 136. epizóda

28. 04 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 135. a 136. epizóda
Spútaný motýľ: 135. a 136. epizóda Foto: ATV

Ublížená Reyyan každým slovom, ktoré v hneve vykričí obom mužom, ktorí ju tak doráňali, tvrdo ublíži ona im!

Nech už podlá Yaren (İlay Erkök) čakala od rodiny akúkoľvek reakciu, rozhodne nepočítala s tým, že zaslúžený trest bude nasledovať tak rýchlo, že sa sotva stihne nadýchnuť! Handan (Gülçin Hatıhan) panikári, že v tejto veci všetci stoja proti nej a že tentoraz naozaj nič nezmôže, ani keď sa rozglejí od jedu. Miran (Akın Akınözü) je po všetkých tých odhaleniach taký rozrušený, že má čo robiť, aby nestlačil spúšť zbrane v bezmocnom hneve namierenú na hlavu tej, ktorá ho zjavne z čírej zloby do všetkej tej špiny namočila... Správne, Azize (Ayda Aksel). Nešťastný Hazar (Serhat Tutumluer) nedokáže povedať Zehre (Feride Çetin), čo sa doma počas jej neprítomnosti udialo. A tak jeho v týchto ťažkých chvíľach nemá kto utešiť, zmierniť smútok maličkej Gül (Ebrar Alya Demirbilek) a osušiť jej slzičky sa aspoň pokúsi láskavý Cihan (Serdar Özer). Reyyan (Ebru Şahin) má pocit, akoby uviazla v nejakom strašnom sne, z ktorého sa nie a nie prebudiť. Nedokáže sa vyrovnať s pravdou, ktorá všetko mení – a nedokáže sa o nej s nikým ani len rozprávať. Ani s otcom, ani s babičkou Şükran (Güven Hokna), ani s Miranom... Pohľad na zdrveného Hazara, ktorého by ešte nedávno veľmi rád takého bezmocného a na kolenách, ako práve v tejto chvíli, láme Miranovi srdce. Na žiadnu z jeho smutných výčitiek, žiaľ, nemá odpoveď, a tak sa cíti ešte horšie, ešte obludnejšie. Koniec koncov, nebyť jeho, mnohí tajomstvá by možno tajomstvami ostali navždy a jeho láska by si dnes nemusela oči vyplakať. Frustrovaná Handan si slabošsky vybije zlosť na jedinom človeku, ktorý je v hierarchii klanu Şadoğluovcov ešte o čosi nižšie ako ona... Na Elif (Duygu Yetiş).

Kiežby existovali nejaké pravidlá, ako sa má človek správať, keď zistí, že jeho život je jedna veľká lož – bez ohľadu na pohnútky tých, čo ho nechali tápať v temnotách. No neexistujú, a tak ublížená Reyyan, na ktorú je toho teraz už naozaj priveľa, každým slovom, ktoré v hneve vykričí obom mužom, ktorí ju tak doráňali, tvrdo ublíži ona im. Spochybní ich city aj úmysly, ani jedného už viac nechce vidieť... Keď sa staručká Şükran napokon dozvie, čo jej vnuk urobil, úprimne šokovaná sa ho v hneve okamžite zriekne! Maličká Gül sa v detsky naivnej viere, že všetko iste napraví, ak privedie späť mamičku, v nestráženej chvíli vytratí z domu - a nikomu nič nepovie...

Arogantná a zlá Yaren sa opäť nepoučila ani za máčny mak. Stále je protivná až strach, stále sa všetkých snaží manipulovať a stále zo všetkého zlého viní nie seba, ale Reyyan. Ešteže Harun je z dosť obdobného cesta!

Sledujte vo štvrtok, 29. apríla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v utorok, 11. mája, 20.30!
Sledujte celé epizody na