Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 131. a 132. epizóda

26. 04 2021 22:35 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 131. a 132. epizóda
Spútaný motýľ: 131. a 132. epizóda Foto: ATV

Možno je to náhoda, no skôr zákon schválnosti, že len čo Yaren napriek zákazu opustí sídlo Şadoğluovcov... Vrazí na ulici priamo do Haruna!

Nič, čo Azize (Ayda Aksel) povie, nezmení Miranovo (Akın Akınözü) tvrdé rozhodnutie, ani názor ostatných členov rodiny na to, čo urobila. Nič. No i v tejto nezávideniahodnej situácii sa predsa len nájde niekto s verným srdcom, rozhodnutý stáť pri nej i naďalej... Esma (Güneş Hayat). Hoci Cihan (Serdar Özer) do istej miery chápe, prečo jeho otec (Macit Sonkan) pred rokmi urobil, čo urobil, nerozumie, prečo celý ten prekliaty čas nikomu nič nepovedal. Pretože len pre jeho prekliate mlčanie sú životy všetkých Şadoğluovcov stále v ohrození! Reyyan (Ebru Şahin) mätie, ako sa Miran i po tom všetkom, čo sa práve stalo a čo sa dozvedel, správa k jej otcovi (Serhat Tutumluer). A očividne nielen ona... Şadoğluovci sú v šoku, keď sa od Hazara dozvedia, čo sa práve udialo v sídle Aslanbeyovcov a prečo. Vzhľadom na okolnosti, pochopiteľne, každý z iného dôvodu... Nasuh je pripravený priznať sa k svojmu činu a niesť zaň následky, aby ochránil staršieho syna i všetkých ostatných pred pomstou Azize, ktorú od nej určite neodradí taká „maličkosť“ ako vyhnanstvo. Yaren (İlay Erkök) je rozhodnutá zbaviť sa Haruna (Ahmet Kayakesen) stoj, čo stoj. Vydať sa zaňho skrátka nemieni ani omylom! Azat (Tansu Taşanlar) ani len netuší, akú veľkú chybu práve urobil, keď počas rozhovoru so strýkom zrazu vyrukuje s informáciou, ktorá ho už večnosť ťaží na duši ako obrovský mlynský kameň. Ich domnelá konverzácia len medzi štyrmi očami totiž vôbec nie je súkromná...

Ktovie, ako by sa asi babička Şükran (Güven Hokna) zatvárila, keby vedela na čo jej milovaný vnuk myslí, keď zahanbený zas a znova rozmýšľa nad svojím najväčším ľudským zlyhaním. Možno je to náhoda, no skôr zákon schválnosti, že len čo Yaren napriek zákazu opustí sídlo Şadoğluovcov... Vrazí na ulici priamo do Haruna! Mirana mučia neznesiteľné výčitky svedomia – vo dne rovnako ako v noci. Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) si zjavne veľmi užíva novú situáciu, hneď zrána totiž postaví všetkých do pozoru a okrem zabezpečenia reprezentatívneho vena pre Elif (Duygu Yetiş) začne (re)organizovať, ehm, v podstate všetko a všetkých v sídle Aslanbeyovcov – vrátane sídla samotného!

Gönül (Oya Unustası) hneď pochopí, že sa deje niečo nekalé, keď po príchode do práce natrafí na tajnú poradu babičky Azize. Aké zlé to ale naozaj je netuší ani ona, ani Fırat (Cahit Gök), ani nik zo Şadoğluovcov či z Aslanbeyovcov.

Sledujte v utorok, 27. apríla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v stredu, 12. mája, 20.30!
Sledujte celé epizody na