Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 127. a 128. epizóda

21. 04 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 127. a 128. epizóda
Spútaný motýľ: 127. a 128. epizóda Foto: ATV

Miran a Hazar sa opäť stretnú tvárou v tvár, jeden nešťastnejší a ubitejší ako druhý. Jazyk sa obom rozviaže až pri hrobe Dilşah...

Miran (Akın Akınözü) a Reyyan (Ebru Şahin) nedokážu odcestovať domov bez toho, aby sa pred odletom ešte aspoň raz nepokúsili stretnúť s mužom, ktorý možno má odpovede na otázky týkajúce sa smrti Miranových rodičov. No dozvedia sa len to, čo už viac-menej tušili – že za to, ako sa k nim správajú, vďačia krutosti Azize (Ayda Aksel)! Apropo, Azize... Tej sa konečne podarí nájsť spôsob, ako narobiť vo firme poriadky. Nasuhovi (Macit Sonkan) sa podarí nájsť a navštíviť Dilşahinu najlepšiu kamarátku, učiteľku Aylu, ako prvému. Má na to pádny dôvod – nechce, aby smutná pravda o jeho veľkom hriechu a osobnostnom zlyhaní spred tridsiatich rokov napokon vyšla najavo. Keď si Miran všimne, že ich s Reyyan ktosi sleduje, rozhodne sa, že najlepšia obrana je útok a pri prvej príležitosti neznámeho muža konfrontuje. Dočká sa riadneho prekvapenia... Hazar (Serhat Tutumluer) si nemôže pomôcť, keď po toľkých rokoch opäť uvidí dôverne známu tvár, oči sa mu naplnia slzami dojatia. Tie ale vzápätí vystriedajú horúce slzy hlbokého zúfalstva a beznádeje, keď sa dozvie trpkú pravdu o zrade niekoho, komu vždy slepo veril. Je to možno náhoda, no možno osud, že v rovnakej chvíli o tisícky kilometrov ďalej podobnú bolestnú konfrontáciu s pravdou, ktorá všetko mení, prežíva i Miran... Azat (Tansu Taşanlar) poteší Elif (Duygu Yetiş) malou pozornosťou, ktorá na jej krásnej, no smutnej tvári konečne aspoň na chvíľku opäť vyčarí úsmev.

V sídle Şadoğluovcov po tom, čo zlomený Hazar otcovi vykričí všetko svoje zúfalstvo a sklamanie, nepríjemne zhustne atmosféra. Dala by sa hádam aj krájať! Nečudo, že niektorí z úprimne šokovaných členov rodiny odtiaľ musia aspoň na chvíľu vypadnúť, rovnako ako Hazar – Cihan (Serdar Özer), Azat... Miran a Hazar sa opäť stretnú tvárou v tvár, jeden nešťastnejší a ubitejší ako druhý. Jazyk sa obom rozviaže až pri hrobe Dilşah... Novinky týkajúce sa Gönül (Oya Unustası) jej babičku Azize maximálne rozladia. No ešte viac zistenie, že na jej vnučku už očividne neplatia žiadne vyhrážky a hrozby. Yaren (İlay Erkök) naivne verí, že vo svetle posledných udalostí je kapitola „nechcené manželstvo“ pre ňu a Haruna (Ahmet Kayakesen) definitívne uzavretá.

Fırat (Cahit Gök) ani len netuší, prečo sa Gönül v poslednom čase správa tak zvláštne a prečo plánuje to, čo plánuje. Napokon, ako by aj mohol...? Aby Miran konečne odhalil celú pravdu, rozhodne sa skrývať svoje skutočné pocity, názory i úmysly pod maskou falošnej bezhraničnej dôvery a podradenosti babičke Azize!

Sledujte vo štvrtok, 22. apríla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 10. mája, 20.30!
Sledujte celé epizody na