Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 123. a 124. epizóda

19. 04 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 123. a 124. epizóda
Spútaný motýľ: 123. a 124. epizóda Foto: ATV

Stretnutím s krásnou Denise sa pre Mirana a Reyyan akákoľvek romantika skončila. A súdiac podľa Reyyaninho pohľadu... Nielen pre dnešok!

Sviatok zamilovaných oslávia Miran (Akın Akınözü) a Reyyan (Ebru Şahin) tak, ako si iní môžu len zbožne priať – so srdcom na dlani, v spoločnosti jeden druhého. A v tento z mnohých dôvodov tento výnimočný deň sa Miran skutočne prekonáva – jedno prekvapenie strieda druhé... Aj keď sa Azat (Tansu Taşanlar) veľmi snaží byť manželom, akého si Elif (Duygu Yetiş) zaslúži a po akom túži, za iných okolností úplne nevinnou poznámkou ju nechtiac opäť raní. Reyyan má veľký strach byť taká šťastná, ako práve dnes, po boku milovaného muža – akoby sa to hádam nepatrilo, alebo akoby každé šťastie malo byť zákonite predzvesťou nejakého nešťastia... Ťažko povedať, kto je viac zaskočený a vyvedený z miery – či Azat z drobnej pozornosti od Elif, alebo Reyyan z nástojčivého priania, s ktorým sa jej zdôverí Miran? Keď Nasuhovi (Macit Sonkan) pred večerou vypadne z vrecka peňaženka, v ktorej ukrýva jedinú fotografiu svojej osudovej lásky, ktorá má i dnes, po toľkých rokoch, v jeho srdci stále svoje miesto, nájde ju maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) a spomenie si, kde podobizeň tej krásnej, no smutnej ženy videla po prvýkrát. Handan (Gülçin Hatıhan) sa márne snaží napraviť, čo pokazila. Zatiaľ nik nie je pripravený odpustiť jej – ani Elif, ani Azat, ani Cihan (Serdar Özer)... Osud opäť poriadne zamieša karty, keď Miranovi znova zošle do cesty niekoho, kto preňho kedysi veľa znamenal – ako inak, v tej najnevhodnejšej možnej chvíli.

Haruna (Ahmet Kayakesen) ide rozdrapiť od jedu, keď jeho krásna spoločníčka Denise (Ferzan Hekimoğlu), ktorá mu zjavne má pomôcť s jeho tajnou úlohou a v prípade potreby i bezpečne vyviaznuť z problémov, začne zmätene improvizovať. Hrozí totiž, že celú situáciu ešte zhorší. Vlastne nielen hrozí, ona ju naozaj zhorší. Nepredstaviteľne. Pre Mirana a Reyyan sa tým minimálne pre dnešok akákoľvek romantika skončila. A súdiac podľa Reyyaninho raneného pohľadu... Nielen pre dnešok! Ďalší z tajomných odkazov, vďaka ktorým už odhalili mnohé tajomstvá, si nájde cestu k svojmu adresátovi, ktorým je tentoraz Miran. Nasuhovi neprestajne vŕta v hlave, čo sa dozvedel od milovanej vnučky...

V dôsledku tehotenstva už i tak emocionálne nevyrovnaná Handan si nesprávne vysvetlí istú situáciu a vyrobí manželovi na verejnosti ukážkovú žiarlivostnú scénu. A zúri aj Miran – zo strachu, že ich na ceste za ďalšou stopou možno niekto predbehne. Preto sa so žiadosťou o pomoc po krátkom zaváhaní obráti na Hazara (Serhat Tutumluer)!

Sledujte utorok, 20. apríla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v utorok, 11. mája, 20.30!
Sledujte celé epizody na