Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 113. a 114. epizóda

08. 04 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 113. a 114. epizóda
Spútaný motýľ: 113. a 114. epizóda Foto: ATV

Mirana vydesí veľmi živá nočná mora, v ktorej si v jedno mrazivé ráno po tú, čo mu bola roky otcom i matkou, náhle príde Smrť!

Z predstavy, že Şadoğluovci a Aslanbeyovci budú spolu odteraz v rovnakých priestoroch bok po boku pracovať, akoby sa nechumelilo, sa Fıratovi (Cahit Gök) ježia chlpy na zátylku. Viac ho však škrie, že je opäť na všetko sám - Miran (Akın Akınözü) má iné starosti a Azize (Ayda Aksel)... Myslí len a len na pomstu. Rovnako frustrovaná ako on a rozhodnutá konečne niečo podniknúť je i Gönül (Oya Unustası), no jej túžba spojiť ich sily ostáva, aspoň nateraz, nenaplnená... V blázinci čaká Sultan (Gülçin Santırcıoğlu), Mirana a Reyyan (Ebru Şahin) nepríjemné prekvapenie. Vlastne sa zdá, že tú dlhú cestu podnikli úplne zbytočne... Keď sa ju Azize pokúsi vyštvať zo sídla Aslanbeyovcov, narazí u staručkej Şükran (Güven Hokna) na nečakane tvrdý odpor! Na odpor, ktorý konečne aspoň na krok pootvorí vrátka pravde, ktorú sa Azize zo všetkých síl snaží prekrútiť, premaľovať inými, žiarivými farbami a navždy pochovať tak hlboko, ako sa len dá. To, čomu sa Miran po celý čas zdráhal uveriť – že ho babička Azize manipuluje lžami a polopravdami, len aby dosiahla svoj cieľ – začína byť každým ďalším boľavým odhalením jasnejšie i jemu. Keď Hanife (Aydan Burhan) zistí, v čom všetkom má jej sestra prsty a čo všetko má na svedomí, už nemá najmenšie výčitky zmeniť strany a začať pomáhať Harunovi (Ahmet Kayakesen).

Mirana vydesí veľmi živá nočná mora, v ktorej si v jedno mrazivé ráno po tú, čo mu bola roky otcom i matkou, náhle príde Smrť! Tak veľmi, že bez ohľadu na neskorú nočnú hodinu po krátkom zaváhaní vkročí do jej izby... Reyyan si uvedomí, že nerovný boj o manželovo srdce možno vôbec nemá šancu vyhrať. No aj tak je rozhodnutá nevzdať sa za žiadnu cenu a bojovať o svoje i jeho šťastie až do posledného dychu. Hanife prevráti Yareninu (İlay Erkök) izbu naruby v snahe nájsť to, o čo ju požiadal Harun. Netuší, že bábika maličkej Gül (Ebrar Alya Demirbilek) skrýva oveľa cennejší poklad!

Dobrá duša Esma (Güneş Hayat) sa pokúsi aspoň trochu zmierniť obrovský žiaľ v utrápenom srdci Miranovej babičky Şükran – a nevdojak tým zmierni i ten v inom, oveľa mladšom srdci...

Sledujte v pondelok, 12. apríla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v utorok, 11. mája, 20.30!
Sledujte celé epizody na