Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 109. a 110. epizóda

06. 04 2021 22:20 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 109. a 110. epizóda
Spútaný motýľ: 109. a 110. epizóda Foto: ATV

Azize razom spadne z tváre obvyklá maska ľadovej arogancie, keď zistí, že jej najväčší tromf je zrazu najväčšou slabinou jej plánu.

Hazar (Serhat Tutumluer) sa márne snaží upokojiť vystrašenú Zehru (Feride Çetin). To, čo ona vie a on nie... Ju príšerne desí. No stále nedokáže prekročiť svoj tieň a urobiť jedinú správnu vec – povedať manželovi konečne pravdu! Harun (Ahmet Kayakesen) využije Miranovu (Akın Akınözü) chvíľkovú neprítomnosť a zoznámi sa s Reyyan (Ebru Şahin). Nečudo, že v jeho „švagrovi“ expresne vzkypí adrenalín a neplánované stretnutie so svojráznym Yareniným (İlay Erkök) snúbencom tak pre Miranovu neopodstatnenú žiarlivosť nedopadne práve najlepšie. Melike (Aslı Samat) a Hanife (Aydan Burhan) majú strach, že Handan (Gülçin Hatıhan) si v krehkej Elif (Duygu Yetiş) našla novú obeť – a, žiaľ, nemýlia sa... Azize (Ayda Aksel) sa lžami pokúsi vypáčiť zo Şükran (Güven Hokna), od koho sú tie čudné odkazy. Gönül (Oya Unustası) spanikári, keď zistí, že jej mama (Gülçin Santırcıoğlu) uprostred noci opustila sídlo bez toho, aby sa s ňou rozlúčila. Babkinej verzii totiž neverí. Azize sa dočká veľkého prekvapenia... Miran je taký posadnutý ochranou vlastného mikrosveta tvoreného Reyyan, že nevidí – a ani nechce vidieť -, nič a nikoho iného. Fırata (Cahit Gök) a Gönül, ktorí zúfalo potrebujú jeho pomoc, to veľmi raní. Nuž, ako sa do hory volá...! Zehra urobí niečo nečakané... Dohodne si tajné stretnutie s nepriateľom.

Azize razom spadne z tváre obvyklá maska ľadovej arogancie, keď zistí, že jej najväčší tromf je zrazu najväčšou slabinou jej plánu. Harun síce Yaren sotva pozná, no očividne už vie, ako kedykoľvek rýchlo a účinne umlčať záplavu jej nemiestnych poznámok. A na jej hrôzu celá jej rodina akoby zbožňovala i zem, po ktorej jej nastávajúci chodí a vzduch, ktorý dýcha! Polícii sa prihlási domnelý podpaľač starého sídla Şadoğluovcov a svojou výpoveďou nasmeruje všetku jej pozornosť na jednu veľmi konkrétnu osobu...

Keď sa verný Mahmut (Emrullah Omay) dozvie, čo sa práve deje u ich úhlavných nepriateľov, ako guľový blesk uháňa do sídla Aslanbeyovcov o všetkom informovať svoju paniu!

Sledujte v stredu, 7. apríla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 10. mája, 20.30!
Sledujte celé epizody na