Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 95. a 96. epizóda

24. 03 2021 22:20 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 95. a 96. epizóda
Spútaný motýľ: 95. a 96. epizóda Foto: ATV

Reyyan je veľmi nahnevaná, keď sa napokon dozvie pravdu. V porovnaní s búrkou v Miranovom vnútri sa to však nedá ani len porovnať!

Aj keď je pre Hazara (Serhat Tutumluer) veľmi ťažké stráviť všetko, čo sa práve dozvedel, požiada rodinu, aby už pred ním nikdy nič netajili. Je taký rozrušený, že si nevšimne, ako previnilo sa pri jeho slovách tvári človek, ktorý mu je zo všetkých najbližší – jeho žena (Feride Çetin)... Keď Miran (Akın Akınözü) zistí, aké rozhodnutie padlo v sídle Aslanbeyovcov v čase jeho neprítomnosti, má čo robiť, aby nekontrolovateľne nevybuchol a starej mame (Ayda Aksel) v hneve nevykričal všetko, čo má na srdci. A obzvlášť to, čo zatiaľ nechce, aby Azize vedela... Reyyan (Ebru Şahin) si nechtiac vypočuje veľmi emotívny rozhovor medzi Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) a Elif (Duygu Yetiş). Dozvie sa tak najväčšie priateľkino tajomstvo... Miranovi možno vôbec nedáva zmysel, že Yaren (İlay Erkök) sabotovala ich vzťah, no unavene pôsobiaca Reyyan nie je ani trochu prekvapená, keď zrazu padne meno jej skrz-naskrz skazenej sesternice. Keďže Mirana veľmi trápi Elifino prekvapivé rozhodnutie odísť zo sídla Aslanbeyovcov niekam ďaleko – čo možno najďalej od babičky, z ktorej má čoraz väčšiu hrôzu -, rozhodne sa s ňou porozprávať. A dozvie sa viac, než čakal... Hanife (Aydan Burhan), Nigar (İnci Şen) a Melike (Aslı Samat) si musia poriadne hrýzť do jazyka, aby sa nerozosmiali na celé kolo, keď maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) začne parodovať opäť raz trápne sa naparujúcu Handan (Gülçin Hatıhan).

Zehre sa obracia žalúdok pri divadielku, ktoré predvedie Azize, keď príde k Aslanbeyovcom navštíviť dcéru a zaťa, no nepovie nič, pretože súrne musí hovoriť s Reyyan a Miranom. Netuší, že do sídla ju na každom kroku niekto sleduje, ako verný tieň. Malý všetečný tieň... Reyyan je veľmi nahnevaná, keď sa napokon dozvie pravdu. V porovnaní s búrkou v Miranovom vnútri sa to však nedá ani len porovnať! Hnev však razom vystrieda dojatie a úprimná radosť, keď zrazu o sebe dá vedieť ich drobný neposedný návštevník, v ktorého prítomnosti obaja dokážu aspoň na malú chvíľku zabudnúť na všetky trápenia. Cihan (Serdar Özer) nechápe, prečo jeho otec (Macit Sonkan) tak vyvádza, keď zistí, že má v pláne predať farmu. No verný Yusuf (Atilla Pekdemir) pozná pravdu!

Maličká Gül nájde pri schovávačke v improvizovanej skrýši starú fotografiu neznámej krásnej ženy. Keď Reyyan konfrontuje Yaren s ďalšou jej špinavosťou, jej rodina sa môže od hanby pod zem prepadnúť. A nielen pre jej hriechy...

Sledujte vo štvrtok, 25. marca, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na