Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 93. a 94. epizóda

23. 03 2021 22:25 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 93. a 94. epizóda
Spútaný motýľ: 93. a 94. epizóda Foto: ATV

Nielen Reyyan sa už doma necíti... Doma. A tak nešťastného Mirana nájde tam, kam vedú i jej kroky. V rodnom dome jeho mamy Dilşah.

Opätovné stretnutie Mirana (Akın Akınözü) a Reyyan (Ebru Şahin) v domčeku, v ktorom boli kedysi na bolestne krátku chvíľu takí šťastní, kde ich šťastie vzápätí zhorelo na popol a potom ho, kúsok po kúsku, znova vystavali... Má pre oboch trpkú príchuť. Stojí toho medzi nimi skrátka priveľa - a Reyyan, žiaľ, nie o všetkom vie. A tak bojuje zo všetkých síl o svoju lásku, bez ktorej nedokáže a nechce žiť. Bojuje ako levica a nechápe, prečo Miran nie. Pretože ani len netuší, že ten boj i všetko, čo jej je drahé, niekto iný už predtým vzdal - jej menom. A keď to konečne zistí... Je už neskoro. A vo svetle všetkého, čo sa v jej živote udialo v posledných dňoch, sa ani nemožno čudovať, že zrútená predpokladá, že i v tejto hrôze zrejme majú prsty jej rodičia. Jej dôvera v nich je totiž po tom, čo urobili, hoc aj poháňaní tými najlepšími úmyslami, vážne otrasená. Lenže tentoraz sa Reyyan mýli... Keď Azize (Ayda Aksel) zistí, že Şehriyar (Aydan Taş) tajne donáša Şadoğluovcom a spolupracuje s nimi, nemá s ňou žiadne zľutovanie – a s neskrývaným potešením ju vyhodí zo sídla Aslanbeyovcov. Elif (Duygu Yetiş) odľahne, že sa na ňu Reyyan nehnevá, a tak keď ju priateľka požiada o pomoc, neváha ani minútu.

Pre Gönül (Oya Unustası) si stále nechce pripustiť, že nech sa akokoľvek snaží, v Miranovom srdci je miesto len pre Reyyan a nikto a nič to nezmení. Zehra (Feride Çetin) sa už-už chystá odhaliť dcére a manželovi (Serhat Tutumluer) tajomstvo, do ktorého ju zasvätila Esma (Güneş Hayat), no premešká vhodnú chvíľu – Reyyan sa totiž rozhodne opustiť rodný dom. No nielen ona sa už doma necíti... Doma. A tak nešťastného Mirana nájde tam, kam vedú i jej kroky. V rodnom dome jeho mamy Dilşah. V dome osudom ťažko skúšanej starej ženy menom Şükran (Güven Hokna) – jeho babičky...

Hazar je v šoku, keď zistí, čo pred ním Nasuh (Macit Sonkan), Cihan (Serdar Özer) a Azat (Tansu Taşanlar) tajili. Ešte viac ho ale zaskočí poznanie, že očividne nie sú jediní v sídle, kto mu niečo dôležité zamlčal!

Sledujte v stredu, 24. marca, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na