Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 89. a 90. epizóda

18. 03 2021 22:20 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 89. a 90. epizóda
Spútaný motýľ: 89. a 90. epizóda Foto: ATV

Slová, ktoré staručká žena v Dilşahinom rodisku s očami plnými sĺz adresuje Reyyan svedčia o obrovskom utrpení. Nik netuší, akom veľkom!

Miran (Akın Akınözü) sa temer zblázni, keď mu vystrašená Melike (Aslı Samat) povie o Reyyan (Ebru Şahin) – čo sa stalo a kde je. Obom, logicky, napadne to isté... Že sa ju zrejme opäť niekto chystá uniesť! Zehra (Feride Çetin) požiada Yusufa (Atilla Pekdemir), aby jej povedal o minulosti. A na oplátku ho zasvätí do tajomstva, ktoré ju ničí každým dňom viac a viac. Keď v manželstve jeden verí všetkému a druhý ničomu... Je naozaj ťažké nielen nájsť vôbec spoločnú reč, ale i riešenie. A pre i tú najväčšiu lásku zo všetkých je to veľká záťaž. Obrovská. Väčšia ako dom! Miran je viditeľne otrasený, keď zistí, že mu babička (Ayda Aksel) naservírovala minimálne jednu ďalšiu neodpustiteľnú lož. A tentoraz sa to do neba volajúce klamstvo týka niečoho, čo mu je nadovšetko drahé. Niekoho. Mamy... Hrôza, ktorá ho premkne, keď pochopí, že to môže byť ešte horšie, mu velí okamžite nasadnúť do auta a ujsť. Reyyan zostane, i zaňho, aby si vypočula všetko, čo obaja potrebujú vedieť. Čo musia vedieť, aby sa to nenávistné peklo všade navôkol jedného dňa hádam už konečne skončilo. A zostane i Miran, keď dovolí svojmu srdcu ukázať mu cestu...

Hazarov (Serhat Tutumluer) stav sa pozvoľna zlepšuje, jeho ošetrujúci lekár je po poslednej kontrole veľmi optimistický. Pre Mirana je veľmi ťažké uveriť pravde, ktorá je v takom príkrom rozpore s tým, čomu celé roky veril, čo mu navraveli. Jeho vnútro je ako v ohni... Zúfalá Elif (Duygu Yetiş) napokon naberie odvahu a povie Azatovi (Tansu Taşanlar), čo ju tak trápi, no on jej neuverí. Nemôže. Nechce. Slová, ktoré staručká žena (Güven Hokna) v Dilşahinom rodisku s očami plnými sĺz adresuje Reyyan svedčia o obrovskom utrpení. Nik netuší, akom veľkom!

Elif napokon uprosí Azata, aby ju vzal do sídla Şadoğluovcov. Dopadne to však inak, ako to úbohé statočné dievča dúfalo. Vraví sa, že pravda oslobodzuje... Nuž, žiaľ, nie vždy je to pravda.

Sledujte v pondelok, 22. marca, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 12. apríla, 20.30!
Sledujte celé epizody na