Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 87. a 88. epizóda

17. 03 2021 22:20 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 87. a 88. epizóda
Spútaný motýľ: 87. a 88. epizóda Foto: ATV

Keď sa Yaren dozvie, čo jej hrozí, akoby zošalela. V skutočnosti jej však ide len o to v predstieranom afekte poriadne zavariť rodičom!

Reyyan (Ebru Şahin) už má všetkého naozaj dosť, takže keď sa do seba opäť raz zúrivo pustia Miran (Akın Akınözü) a Azat (Tansu Taşanlar) – ako inak, kvôli nej -, nielenže ich hádku rázne ukončí, ale sklamaná a nahnevaná, že nechápu, prečo robí, čo robí, pošle preč najprv jedného... A potom i druhého! Nečudo, že pre dobráka Azata je čoraz ťažšie zachovať tajomstvo, ktoré nechtiac odhalil. Keď sa Azize (Ayda Aksel) zase začne necitlivo navážať do všetkých pri stole, úbohej utrápenej Elif (Duygu Yetiş) dôjde trpezlivosť a na manipulátorskú babičku zúrivo vybehne. Pre všetko, o čom vie i o čom len tuší. Pre všetko, čoho bola svedkom. Pre všetko, o čom sa v tomto prekliatom dome mlčí... Gönül (Oya Unustası) ešte nikdy nevidela svoju mamu (Gülçin Santırcıoğlu) takú vydesenú a poníženú ako dnes. Nepredstaviteľne to v nej vrie, preto sa musí naozaj veľmi ovládať, aby neurobila niečo neuvážené. No stačí jediný krátky rozhovor s Fıratom (Cahit Gök)... A oheň je opäť na streche. Keď sa Reyyan a Melike (Aslı Samat) nečakane znova vrátia domov a Zehra (Feride Çetin) sa dozvie pravdu, zo strachu o dcérino bezpečie a život na ňu opätovne pritlačí, aby manželstvo s Miranom ukončila raz a navždy! Azize robí všetko pre to, aby všetky pochybnosti, ktoré o nej vzklíčili v Miranovom srdci prekrútila vo svoj prospech! Keď sa Zehra napokon ako posledná dozvie o Yareninej (İlay Erkök) podlosti, už ju nikto a nič nemôže zastaviť – trvá na tom, aby ju Nasuh (Macit Sonkan) exemplárne potrestal, lebo inak...!

Keď sa Reyyan pokúsi porozprávať s otcom o minulosti, Hazar (Serhat Tutumluer) ju zastaví. Verí, že ju chráni, no v skutočnosti ju opäť len zraňuje – to, ako jeho dcéra stále miluje Mirana a ako veľmi, veľmi, veľmi mu chce veriť... Tak vie len verná Melike. Maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) tajne vyláka Mirana do sídla Şadoğluovcov. Ten drobec má očividne i v malíčku viac citu ako mnohí dospelí v celom tele! Keď sa Sultan pokúsi varovať Elif, aby v prvom rade chránila samu seba, uvedomí si, že to úbožiatko trápi oveľa viac, než len mučivá vina za Hazarovo zranenie. Keď sa Yaren dozvie, čo jej hrozí, akoby zošalela. V skutočnosti jej však ide len o to v predstieranom afekte poriadne zavariť rodičom!

Melike má obrovský strach, že Reyyan urobí chybu, ak sa bude riadiť odkazom, ktorý ktosi neznámy krátko po zotmení zanechá v jej izbe. Bojí sa, aby jej kamarátka neuviazla v nejakej nebezpečnej pasci...

Sledujte vo štvrtok, 18. marca, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 12. apríla, 20.30!
Sledujte celé epizody na