Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 85. a 86. epizóda

16. 03 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 85. a 86. epizóda
Spútaný motýľ: 85. a 86. epizóda Foto: ATV

Nasuha vydesí, keď sa Hazarovi zrazu v snoch začnú vracať spomienky na dávno zabudnutú mučivú minulosť.

Nasuh (Macit Sonkan) je rozhodnutý zabrániť Reyyan (Ebru Şahin) v ďalšom pátraní po pravde za každú cenu – nie zo zloby či z nenávisti, ale zo strachu, že by jeho milovaný syn Hazar (Serhat Tutumluer) pravdu skrátka neuniesol. A to, čo vie... Je pripravený si so sebou odniesť do hrobu. Medzi Nigar (İnci Şen) a Yusufom (Atilla Pekdemir) to tak neprehliadnuteľne iskrí, že Hanife (Aydan Burhan) a maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) sa pri pohľade na nich môžu ušúľať od smiechu. Melike (Aslı Samat) vôbec nie je nadšená, keď zistí, že má len slúžiť ako krytie pre tajné pátranie Reyyan a Mirana (Akın Akınözü). Už dlhšie potláčané napätie medzi Hanife a Handan (Gülçin Hatıhan) sa opäť naplno prejaví – jedna z nich totiž náhle stratila všetky svoje tromfy a druhá... Trpezlivosť. Miran je frustrovaný, pretože pochopí, že bez ohľadu na to, čo spolu s Reyyan zistia alebo nie, jeho láska mu očividne neverí a o ich lásku a šťastie zrejme nemá v pláne bojovať. Esma (Güneş Hayat) si veľmi praje, aby Fırat (Cahit Gök) bol šťastný, aby našiel v živote svoje šťastie, založil si rodinu... Nechce, aby sa opäť niekomu niečo stalo, preto synovi uplakaná navrhne, aby spolu odišli od Aslanbeyovcov.

Elif (Duygu Yetiş) sa trápi každým dňom viac a viac. Veľmi by chcela povedať Reyyan pravdu, no neodváži sa, a tak zavolá jedinému človeku, s ktorým ešte hovoriť dokáže, hoci má strach, že ani on jej nikdy neodpustí, keď sa napokon dozvie pravdu... Správne, Azatovi (Tansu Taşanlar). Zehra (Feride Çetin) zbiera odvahu, aby Hazarovi (Serhat Tutumluer) konečne povedala pravdu. No pochopí, že ešte nenastal ten správny čas. Azize (Ayda Aksel) má pocit, že víťazstvo má už-už na dosah a jej diabolský plán pomsty bude už onedlho zavŕšený tým najodpornejším spôsobom, aký sa len môže zrodiť v srdci človeka. Nasuha (Macit Sonkan) vydesí, keď sa Hazarovi zrazu v snoch začnú vracať spomienky na dávno zabudnutú mučivú minulosť.

Reyyan sa naveľa-naveľa podarí pozhovárať sa so staručkým zlatníkom Gabrielom (Rana Cabbar), no nedočká sa toho, v čo dúfala. No i tak sa odmieta vzdať. Naopak, je rozhodnutá pátrať ďalej. A ak to nepôjde inak... Aj bez Mirana.

Sledujte v stredu, 17. marca, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 12. apríla, 20.30!
Sledujte celé epizody na