Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 83. a 84. epizóda

15. 03 2021 22:25 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 83. a 84. epizóda
Spútaný motýľ: 83. a 84. epizóda Foto: ATV

Reyyan si uvedomí, že Miran nikdy neprestane bojovať o ich lásku, keď sa zrazu ako duch objaví v prísne stráženom sídle Şadoğluovcov.

Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) zo strachu, že pravda celú situáciu ešte viac zhorší – pretože o tom, aké zlé to môže byť, vie svoje -, tak neznesiteľne tlačí na Elif (Duygu Yetiş), že hrozí, že sa to úbohé dievča úplne zloží... No aj nešťastná Esma (Güneş Hayat) je na pokraji zrútenia. Nie je si totiž istá, či snahou pomôcť všetko ešte, naopak, nezhoršila. Keď si hlboko otrasená Zehra (Feride Çetin) uvedomí, že Hazar (Serhat Tutumluer) nepozná Dilşahino najväčšie tajomstvo, je ešte zmätenejšia ako predtým, Naozaj nevie, ako milovanému mužovi povedať pravdu, obzvlášť teraz – po tom, čo urobili... Reyyan (Ebru Şahin) prezradí Azatovi (Tansu Taşanlar), prečo je ten tajomný list, ktorý záhadne zmizol z vecí je otca, taký dôležitý. Prečo ho skrátka musí nájsť za každú cenu! Netrvá dlho a jej podozrenie, že v tom má určite prsty Yaren (İlay Erkök), sa potvrdí. A situácia sa nečakane obráti, keď sa Nasuh (Macit Sonkan) dozvie o ďalších netušených špinavostiach jeho obľúbenej vnučky. Azize (Ayda Aksel) na sebe nedá nič znať, no očividne zneistie, keď sa jej z poriadne rozhodeného Mirana (Akın Akınözü) nenápadne podarí vytiahnuť, čo tak veľmi potrebuje vedieť. Vlastne... Dozvie sa ešte oveľa, oveľa viac. A začne sa báť ako ešte nikdy predtým!

To, ako hriešne málo vlastne pozná trpkú históriu svojej rodiny, Miran pochopí až po prekvapivo emotívnom rozhovore so Sultan. Domček z karát za všetky tie roky prácne pozliepaný lžami a účelovo poprekrúcanými polopravdami Azize sa pomaly, ale isto začína rúcať... Keď sa Fırat (Cahit Gök) horúčkovito snaží utešiť užialenú Gönül (Oya Unustası), dozvie sa niečo, čo otrasie všetkým, v čo verí. Cihana (Serdar Özer) trápia výčitky svedomia. Mrzí ho, že ako otec zlyhal – a ešte viac, že to pochopil až tak neskoro. Reyyan si uvedomí, že Miran nikdy neprestane bojovať o ich lásku, keď sa zrazu ako duch objaví v prísne stráženom sídle Şadoğluovcov. Úbohá Elif sa stane svedkom ďalšej hrôzy pod Azizinou strechou...

Aj keď sa spočiatku zdá, že rozhovor s otcom, alebo skôr jeho smutný monológ, odhalí Yareninu zraniteľnú stránku, v skutočnosti je akoby to dievča bolo z gumy – akoby sa od nej všetko odrazilo bez toho, aby to na nej zanechalo hoc i tú najmenšiu stopu.

Sledujte v utorok, 16. marca, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 12. apríla, 20.30!
Sledujte celé epizody na