Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 65. a 66. epizóda

25. 02 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 65. a 66. epizóda
Spútaný motýľ: 65. a 66. epizóda Foto: ATV

Azize vo svojich konšpiráciách niečo podcení... Mirana. Azata. A dokonca aj Esmu. Skrátka, ľudskosť, ktorú ona už dávno stratila.

Vďaka maličkej Gül (Ebrar Alya Demirbilek) a jednej krásnej smutnej rozprávke, ktorá vlastne žiadnou rozprávkou nie je, sa Miran (Akın Akınözü) a Reyyan (Ebru Şahin) ešte viac zblížia. Ich hlboká láska je však stále tŕňom v oku niekoho, kto nerešpektujúc ich súkromie i v pokročilú nočnú hodinu nehanebne načúva za oknom ich spálne... Azize (Ayda Aksel). Cihan (Serdar Özer) sa márne snaží prehovoriť Azata (Tansu Taşanlar), aby sa konečne vrátil domov – preňho dom, v ktorom dnes Şadoğluovci žijú, už dávno nie je domovom. No nie je sám, úplne rovnako sa cítia i Yaren (İlay Erkök), Gönül (Oya Unustası) či Hazar (Serhat Tutumluer), ale i Nasuh (Macit Sonkan) a Azize, ktorých pre pomstu bijúce srdcia sú rovnako posiate hlbokými jazvami pripomínajúcimi obom, čo všetko v priebehu rokov stratili... Ako jej telo. V dočasnom útočisku Şadoğluovcov opäť zavládne radosť, keď sa v ňom hneď zrána objaví rodinný právnik s nečakanými, no o to vítanejšími správami. Uplynie sotva pár minút a ešte horúca novinka si nájde cestu i do sídla Aslanbeyovcov. Protivná Şehriyar (Aydan Taş) poriadne zavarí úbohej Melike (Aslı Samat), keď ju očierni pred Handan (Gülçin Hatıhan). A to úbohé dievča o tom ani len netuší... Reyyan sa od Yusufa (Atilla Pekdemir), najlepšieho priateľa jej starého otca, dozvie niečo z Nasuhovej minulosti – niečo, čo láskavého mladíka, ktorým kedysi bol, zmenilo vo večne nahnevaného starého muža, ktorým je dnes.

Keďže nad Miranom už stratila všetok vplyv, diabolská Azize si nájde nového poskoka, ktorý zo strachu, že inak ublíži niekomu, na kom mu záleží, bude musieť vykonávať všetko, čo si zmyslí – Azata! Fırat (Cahit Gök) sa zo všetkých síl snaží presvedčiť Mirana, že za všetkým zlým, čo sa teraz vo vlnách valí na jeho rodinu, treba hľadať Reyyan. No ťažko odhadnúť, či to má z vlastnej hlavy, alebo jeho ústami opäť hovorí všemocná hlava klanu Aslanbeyovcov. Tá, mimochodom, do svojho najnovšieho plánu na rozdelenie Mirana a Reyyan zapojí i pomstychtivú potvoru Yaren. Vo svojich konšpiráciách však niečo podcení... Mirana. Azata. A dokonca aj Esmu (Güneş Hayat). Skrátka, ľudskosť, ktorú ona už dávno stratila.

Reyyan možno pochybuje o mnohých veciach, no jednou si je absolútne istá – spolu, len spolu, s Miranom všetko prekonajú. Hazar je zdesený, keď dozvie, čo hrozilo jeho milovanej dcére. Čo je stále hrozí. Rozhodne sa preto konať..

Sledujte v pondelok, 1. marca, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na