Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 61. a 62. epizóda

23. 02 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 61. a 62. epizóda
Spútaný motýľ: 61. a 62. epizóda Foto: ATV

Hoci je to pre Reyyan veľmi ťažké, vďaka Miranovi dokáže napriek všetkému, čo sa stalo, opäť prejsť Midyatom s hrdo vztýčenou hlavou.

Yaren (İlay Erkök) zúri, že jej plány získať hnusnými intrigami to jediné, čo naozaj, naozaj chce - Mirana (Akın Akınözü) -, opäť vyleteli hore komínom. Preto tie plány trochu pozmení... A zameria všetku svoju pozornosť na Fırata (Cahit Gök). Cihan (Serdar Özer) už viac nedokáže, a ani nechce brať ohľady na Azata (Tansu Taşanlar) a jeho nezdravú posadnutosť Reyyan (Ebru Şahin), a tak sa s ním konečne porozpráva tak, ako to mal urobiť už dávno - ako chlap s chlapom! Miran a Reyyan po naozaj dlhom čase strávia nádherný večer iba vo dvojici. Cihan vo vhodnej chvíli predostrie otcovi (Macit Sonkan) medzi štyrmi očami odvážny plán, ako poraziť jeho odvejú nepriateľku Azize (Ayda Aksel) bez jediného výstrelu! Vzťah Zehry (Feride Çetin) a Hazara (Serhat Tutumluer) prechádza vážnou krízou. Dôvodom je, samozrejme, opäť Reyyan – alebo skôr rozhodne nie bezdôvodný strach o ňu a jej budúcnosť. Po tom, čo nedávno odhalila, si Gönül (Oya Unustası) opakovane kladie otázku, či je možné, žeby Fırat...? Hazar sa na odľahlom mieste tajne stretne s niekým z domu Aslanbeyovcov – s niekým, s kým ho kedysi spájalo úprimné priateľstvo, kto pozná pravdu a kto možno i dnes dokáže jeho milovanú dcéru ochrániť.

Atmosféra u Aslanbeyovcov je už od rána neznesiteľná – ako inak, zásluhou Azize, ktorá si neodpustí ďalšiu spŕšku jedu na adresu Reyyan. Miran požiada Fırata o malú láskavosť – a tiež, aby sa o tom za žiadnych okolností nedozvedela jeho babička! Hoci je to pre Reyyan veľmi ťažké, vďaka Miranovi dokáže napriek všetkému, čo sa stalo, opäť prejsť Midyatom s hrdo vztýčenou hlavou. Imúnnou voči ďalšiemu jedovatému bodnutiu krutej včelej kráľovnej Azize ju to síce neurobí... Ale už sa viac nenechá od nej beztrestne ponižovať!

Keď si raz maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) vezme niečo do hlavy, nikto a nič ju nezastaví. Nuž a práve dnes... Chce piecť. Našťastie, aspoň tak na smrť nešťastnú Melike (Aslı Samat) privedie na iné myšlienky.

Sledujte v stredu, 24. februára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na