DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 55. a 56. epizóda

17. 02 2021 22:20 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 55. a 56. epizóda
Spútaný motýľ: 55. a 56. epizóda Foto: ATV

Elif požiada Azata o tajné stretnutie tvárou v tvár a on súhlasí, hoci ani len netuší, aké má to krehké dievča v skutočnosti pohnútky...

Zdá sa, že tentoraz už krviprelievaniu medzi Aslanbeyovcami a Şadoğluovcami nikto a nič nezabráni. Mužov z oboch znepriatelených táborov úplne ovládnu emócie, nik už nedokáže triezvo uvažovať... No stačí jediná neuveriteľná správa a všetko je inak! Vážne zranený muž, ktorý nedobrovoľne viezol vydesenú Reyyan (Ebru Şahin) za rodičmi, šokuje Mirana (Akın Akınözü), Hazara (Serhat Tutumluer) a Azata (Tansu Taşanlar) naozaj znepokojivými novinkami o osude tej, na ktorej im všetkým trom záleží najviac na svete. Fıratovi (Cahit Gök) pripadne mimoriadne nevďačná úloha informovať Azize (Ayda Aksel) o niečom, čo nechcela nikdy, nikdy, nikdy počuť, ani len v najhoršej nočnej more – že Miran a Hazar z lásky k Reyyan a pre jej záchranu spojili svoje sily! A to je len prvá zo zlých správ, ktoré dnes dlhoročnej hlave aslanbeyovského klanu poriadne pohnú žlčou. Stôp je mnoho, niektoré sľubné, iné menej... No hoci Miran s Hazarom na jednom konci a Azat s Cihanom (Serdar Özer) na druhom robia aj nemožné, aby všetky preverili a zdrvená Zehra (Feride Çetin) sa po celý čas úpenlivo modlí, keď na Midyat sadne noc, nie sú v pátraní po Reyyan ani len o krôčik ďalej!

Trápne sa opakovať ako pokazená platňa prestane Azize v momente, keď sa jej zničený Miran opýta, či ich rodina nemá aj iné nepriateľa ako Şadoğluovcov. Zareaguje ako fúria, no hlboko v jej očiach vidno neistotu a.. Strach. Elif (Duygu Yetiş) požiada Azata o tajné stretnutie tvárou v tvár a on súhlasí, hoci ani len netuší, aké má to krehké dievča v skutočnosti pohnútky... Keď Nasuh (Macit Sonkan) začne zbabelo kľučkovať, Azat pochopí, že Miran, ktorého tak veľmi nenávidí, neklame. Je zhnusený a otrasený. Yaren (İlay Erkök) znova drzo načúva cudzím rozhovorom, vďaka čomu sa dozvie niečo naozaj, naozaj zaujímavé.

Miran je v šoku, keď zistí, že jeho babička má dome Şadoğluovcov špeha. To, kým Hanife (Aydan Burhan) naozaj je, však neodhalí. Vlastne, celú záležitosť rýchlo pustí z hlavy, myslieť totiž dokáže na jediné... Na Reyyan.

Sledujte vo štvrtok, 18. februára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - vo štvrtok, 25. februára, 20.30!
Sledujte celé epizody na