DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 51. a 52. epizóda

15. 02 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 51. a 52. epizóda
Spútaný motýľ: 51. a 52. epizóda Foto: ATV

Reyyan nájde v priateľskej Elif niečo, v čo v nepriateľstvom presiaknutom dome Aslanbeyovcov ani nedúfala... Spriaznenú dušu.

Nešťastný Hazar (Serhat Tutumluer) si nemôže pomôcť, čím ďalej, tým viac podozrieva svojho mladšieho brata (Serdar Özer), že práve on zrejme stojí za tou prekliatou streľbou na Mirana (Akın Akınözü). A Nasuh (Macit Sonkan), aj keď sa zdráha, je na tom podobne... Azize (Ayda Aksel) opätovne varuje Gönül (Oya Unustası), aby bola opatrná vo svojich plánoch, lebo sa môžu ľahko zvrtnúť proti nej. No jej vnučka je taká zaslepená domnelou vlastnou prefíkanosťou, že ju vôbec nepočúva. Nuž, komu niet rady... Novým domovom a bezpečným útočiskom Reyyan (Ebru Şahin) a Mirana sa má stať pôvabný domček, ďaleko od všetkých a všetkého. No sotva doň mladomanželia vkročia, neznámi útočníci ho zúrivou streľbou na objednávku jednej temnotou skrz-naskrz nasiaknutej duše, ktorá po celý čas z úzadia kruto poťahuje nitkami, prederavia ako rešeto! Tisíckrát opakovanej lživej rozprávke o tom, že za všetkým isto-iste stoja Şadoğluovci, neverí ani Reyyan, ani Elif (Duygu Yetiş). No nanešťastie jej uverí ten, kto v tejto nemilosrdnej hre môže stratiť najviac. Kto môže stratiť úplne všetko... Zabrániť tak hroziacej tragédii môže azda len zázrak!

Zehra (Feride Çetin) sa nevie zmieriť s tým, že jej staršia dcéra už nie je súčasťou ich životov – že ňou nesmie byť... Snaží sa neplakať, no je to veľmi ťažké. Až maličkej Gül (Ebrar Alya Demirbilek) sa podarí na jej utrápenú tvár vrátiť aspoň náznak úsmevu. Melike (Aslı Samat) sa úplne zosype, keď jej ako smrť bledý Rıza (Gökhan Yavuz) povie, čo sa práve dozvedel. A je nepochybne len otázkou času, kedy sa to dozvedia aj všetci vo vidieckom dome Şadoğluovcov. Handan (Gülçin Hatıhan) náhle stratí vedomie a hodnú chvíľu ju nik nedokáže prebrať. Reyyan nájde v priateľskej Elif niečo, v čo v nepriateľstvom presiaknutom dome Aslanbeyovcov ani nedúfala... Spriaznenú dušu.

Zákernej potvore Yaren (İlay Erkök) sa napokon predsa len podarí to, v čom jej už predtým mama zabránila – dať o tom, čo sa stalo, vedieť bratovi (Tansu Taşanlar) a totálne rozhodeného ho poslať k Aslanbeyovcom!

Sledujte v utorok, 16. februára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - vo štvrtok, 25. februára, 20.30!
Sledujte celé epizody na