DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 49. a 50. epizóda

11. 02 2021 22:20 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 49. a 50. epizóda
Spútaný motýľ: 49. a 50. epizóda Foto: ATV

Miran je odhodlaný urobiť všetko na svete, aby Reyyan nikdy neoľutovala, že si ho vzala – tak ako obaja trpko ľutovali svoj prvý, falošný sobáš.

Čím zúrivejšie Azize (Ayda Aksel) pľuje jed na nenávidených Şadoğluovcov – a obzvlášť na Reyyan (Ebru Şahin), hoci ako jediná z Aslanbeyovcov pozná pravdu o jej pôvode -, tým sa jej Miran (Akın Akınözü) viac a viac vzďaľuje. Hazar (Serhat Tutumluer) nevie ako milovanú staršiu dcéru ochrániť pred ďalšou mučivou bolesťou i nespravodlivým hnevom svojej rodiny, preto na ňu po prvý raz v živote v bezmocnom hneve zvýši hlas. Gönül (Oya Unustası) zúri, lebo má pocit, že ju babička oklamala a že toho, čo jej sľúbila pomôcť dosiahnuť, nikdy, nikdy, nikdy nezíska... Predstava, že sa už nikdy viac nebude môcť len tak blázniť s maličkou Gül (Ebrar Alya Demirbilek) ako dnes a že sa pre lásku k Miranovi musí nadobro vzdať možnosti byť s mamou (Feride Çetin), otcom i malou sestričkou láme Reyyan srdce. No bez Mirana si svoj život nevie, a ani nechce predstaviť... Šokujúca správa o vnučkinom sobáši Nasuha (Macit Sonkan) totálne vykoľají. O jej pravdivosti nemá najmenší dôvod pochybovať, koniec koncov, jeho neskrývanou škodoradosťou prekypujúci zdroj predsa naozaj nemá prečo klamať!

Hoci už si toho v živote vytrpel naozaj mnoho, oveľa viac než iní, Hazar sa ešte nikdy necítil taký zúfalý a taký bezmocný ako práve v tejto chvíli... Ktovie, či by sa Azize tvárila inak, keby vedela, ako veľmi krutý triumfálny úškľabok špatí jej inak stále ešte peknú tvár? Miran je odhodlaný urobiť všetko na svete, aby Reyyan nikdy neoľutovala, že si ho vzala – tak ako obaja trpko ľutovali svoj prvý, falošný sobáš. Sebecká Yaren (İlay Erkök) je rozhodnutá ísť za svojím cieľom hoc aj cez mŕtvoly, aj keď nemá vôbec žiadnu šancu, čo tvrdohlavo odmieta pochopiť. No tentoraz jej niekto nečakane skríži plány - jej mama (Gülçin Hatıhan)...

Rozhodne nie neopodstatnený strach z Azatovej (Tansu Taşanlar) reakcie na novinky, o ktorých ako jediný z rodiny zatiaľ nevie, prinúti jeho láskavého strýka po prvý raz synovcovi klamať.

Sledujte v pondelok, 15. februára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - vo štvrtok, 25. februára, 20.30!
Sledujte celé epizody na