DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 27. a 28. epizóda

25. 01 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 27. a 28. epizóda
Spútaný motýľ: 27. a 28. epizóda Foto: ATV

Miran skrátka nedokáže nechať Reyyan ísť. Nedokáže na ňu nemyslieť. Nedokáže bez nej žiť. Nedokáže a nechce.

Azatov (Tansu Taşanlar) návrat s Reyyan (Ebru Şahin) a oznámenie, že už zajtra budú mať svadbu, zaúčinkuje v sídle Şadoğluovcov ako odistený granát. Všetci sú otrasení a v hlbokom šoku, nik nevie, čo robiť. Len jediný človek sa teší, akoby práve vyhral v lotérii - zákerná Yaren (İlay Erkök). Nešťastný a bezradný Hazar (Serhat Tutumluer) hľadá útechu na cintoríne, pri hrobe svojej veľkej lásky Dilşah. A práve tam ho nájde Miran (Akın Akınözü)! Ich nevyhnutná konfrontácia ale ani omylom nedopadne tak, ako by si jeho babička Azize (Ayda Aksel) priala... Zlomyseľná Yaren prinesie Reyyan spolu so svadobnými šatami i fotografie z jej prvého sobáša s Miranom, len aby ju ešte viac ranila a ponížila. Cihan (Serdar Özer) si tajne vypočuje rozhovor medzi otcom (Macit Sonkan) a bratom, vďaka čomu sa dozvie najstarostlivejšie skrývané tajomstvo Şadoğluovcov – a do stej miery i dôvod, prečo ich Aslanbeyovci tak nenávidia! Čím viac nad tým rozmýšľa, tým si je Miran istejší, že Hazar mu vravel pravdu – a babička klamala. Nečudo, že sa ju vnútorne rozorvaný rozhodne konfrontovať s tým, čo sa dnes dozvedel...

V snahe konečne si pripútať manžela Gönül (Oya Unustası) akoby úplne stratila súdnosť, robí jednu fatálnu chybu za druhou. Zehra (Feride Çetin) a Hazar horúčkovito hľadajú spôsob, ako zabrániť nezmyselnej svadbe Reyyan a Azata. Niekto si to však praje ešte viac ako oni... Miran. Pretože on ju skrátka nedokáže nechať ísť. Nedokáže na ňu nemyslieť. Nedokáže bez nej žiť. Nedokáže a nechce.

Keď Azize doslova cez noc rozhodne o nej bez nej, Elif (Duygu Yetiş) sa babičke azda po prvý raz v živote vzoprie. A nie je sama!

Sledujte v utorok, 26. januára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 8. marca, 20.30!
Sledujte celé epizody na