DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 25. a 26. epizóda

21. 01 2021 22:25 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 25. a 26. epizóda
Spútaný motýľ: 25. a 26. epizóda Foto: ATV

Diabolská Yaren pred nenávidenou sesternicou definitívne zloží masku a ukáže svoju pravú tvár v celej svojej škaredosti!

Handan (Gülçin Hatıhan) nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď jej špiceľka Şehriyar (Aydan Taş) prezradí, čo u Aslanbeyovcov zistila. Samozrejme, ešte zahorúca to uteká povedať manželovi (Serdar Özer)! Miran (Akın Akınözü) si nesprávne vysvetlí Reyyanin (Ebru Şahin) odkaz na hojdačke nad priepasťou a vyberie sa k Şadoğluovcom – netušiac, čoho sa dočká... Nasuh (Macit Sonkan) zúri, a nie je sám – šok je vpísaný do tvári takmer všetkých členov rodiny! Fırat (Cahit Gök) má čo robiť, aby najlepšiemu priateľovi zabránil urobiť v afekte neodpustiteľnú hlúposť a riskovať... Úplne všetko. Napokon sa ukáže, kto má v dome Şadoğluovcov najväčšiu moc a pre mnohých je toto zistenie obrovským prekvapením. Nie je to totiž ani Nasuh, ani Cihan, ani Yaren (İlay Erkök), ale... Maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek)! Zehra (Feride Çetin) a Hazar (Serhat Tutumluer) sú rozhodnutí zabrániť ďalšej dcérinej svadbe za každú cenu, no so zlomenou Reyyan, žiaľ, nie je rozumná reč. Fırat naveľa-naveľa naberie odvahu a konfrontuje Yaren s podozrením, ktoré mu už dlhšie nedovolí pokojne spávať.

Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) pochopí, že Azize (Ayda Aksel) mala pravdu a jej dcéra (Oya Unustası) jej po celý čas klamala. No tentoraz je to ešte vážnejšie, pretože ak to pochopí aj Miran, rozvedie sa s ňou! Aby tomu jeho svokra zabránila, neváha vytiahnuť svoj najmocnejší tromf proti hlave rodiny... Nasuh si uvedomí, že jeho jedinou šancou, ako nestratiť milovaného syna a vnučku, je Zehra, a tak na ňu tvrdo pritlačí! Diabolská Yaren (İlay Erkök) pred nenávidenou sesternicou definitívne zloží masku a ukáže svoju pravú tvár v celej svojej škaredosti!

To, že Miran je do Reyyan beznádejne zamilovaný, nevidí azda len slepý. No to, že pre ňu stratil hlavu dávno predtým, ako vôbec zistil, kým kráska s hviezdami v očiach v skutočnosti je, zatiaľ nik netuší...

Sledujte v pondelok, 25. januára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v stredu, 24. februára, 20.30!
Sledujte celé epizody na