DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 23. a 24. epizóda

20. 01 2021 22:20 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 23. a 24. epizóda
Spútaný motýľ: 23. a 24. epizóda Foto: ATV

Zvláštne, že dve srdcia, ktoré jedno bez druhého nikdy nebudú kompletné, nevycítia, že sú len na krok od seba...

Reyyan (Ebru Şahin) nechápe, čo Miran (Akın Akınözü) sleduje tým, že ju vzal akurát na to prekliate miesto, kde jej vinou temer vydýchol naposledy. Pre zúriacu Yaren (İlay Erkök), ktorá je teraz sama väzňom, je jedinou útechou, že ani jej nenávidená sesternica už nebude s Miranom – jej spojenci Gönül (Oya Unustası) a Azat (Tansu Taşanlar) sú už totiž na ceste! Azize (Ayda Aksel) prineskoro pochopí, že zo strachu o milovanú vnučku (Duygu Yetiş) úhlavným nepriateľom neuvážene odhalila svoje najzraniteľnejšie miesto... Správne, Elif. Ťažko povedať, kto je z nečakaného stretnutia na tom najnepravdepodobnejšom mieste v Midyate viac zmätený – Cihan (Serdar Özer) alebo Hazar (Serhat Tutumluer)? Keď sa Miran vráti do útočiska, šokovaný v ňom namiesto milovanej ženy nájde svoju manželku, navyše v kaluži krvi... Reyyan vôbec nedokáže triezvo uvažovať, je toho na ňu skrátka už priveľa. Zúfalo sa potrebuje porozprávať s Miranom zoči-voči, a tak urobí niečo naozaj, naozaj hlúpe... Všetečnej Şehriyar (Aydan Taş) sa konečne vyplatí drzé načúvanie cudzím rozhovorom. Otázne je, či so vôbec uvedomuje, čo vlastne počula? Azatovo doráňané srdce utŕži ďalšiu hlbokú ranu, keď pochopí, že to Reyyanino - bez ohľadu na všetko, čo sa stalo - stále bije pre Mirana.

Keď Zehra (Feride Çetin) uvidí, že sa jej manžel vracia domov sám, bez milovanej dcéry, jej láskavé srdce ide puknúť od žiaľu. Vďaka Azatovi Reyyan napokon pochopí, že to, čomu odmietala uveriť, je naozaj pravda. Úplne sa zosype. Potvora Gönül naservíruje svojej matke (Gülçin Santırcıoğlu) dokonale vyšperkovaný príbeh o svojom zranení. Ibaže... Skrz-naskrz vymyslený! Zvláštne, že dve srdcia, ktoré jedno bez druhého nikdy nebudú kompletné, nevycítia, že sú len na krok od seba... Gönül je nešťastná, keď si uvedomí, že sa môže hoc aj rozkrájať, no nikdy nedostane to, po čom túži zo všetkého najviac!

Azat znova požiada Reyyan o ruku. Neodpovie mu síce tak, ako si praje, no na druhej strane... Občas je žiadna odpoveď tiež odpoveď.

Sledujte vo štvrtok, 21. januára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - vo štvrtok, 25. februára, 20.30!
Sledujte celé epizody na