DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 19. a 20. epizóda

18. 01 2021 22:25 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 19. a 20. epizóda
Spútaný motýľ: 19. a 20. epizóda Foto: ATV

Keďže Reyyan naňho neustále nalieha, nešťastný Miran naveľa-naveľa vyjde s pravdou von. Teda... S tým, čo za ňu považuje.

Miranovo (Akın Akınözü) najnovšie rozhodnutie zapôsobí ako výbuch menšieho granátu – v miestnosti, v ktorej už i predtým vládla neznesiteľne napätá atmosféra, nezostane kameň na kameni! Zúrivá Gönül (Oya Unustası) preto vzápätí v hneve prezradí Elif (Duygu Yetiş), čo má jej rodina v pláne s ňou... Maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) s obdivuhodným odhodlaním pokračuje vo svojej hladovke za sestrin (Ebru Şahin) návrat. Azata (Tansu Taşanlar) razom prejde chuť do jedla, keď dedo Nasuh (Macit Sonkan) prikáže jeho mame (Gülçin Hatıhan), aby mu našla vhodnú nevestu – akoby k tomu on sám nemal čo povedať! Zdrvený Hazar (Serhat Tutumluer) konečne nájde odvahu povedať Zehre (Feride Çetin), prečo ho Aslanbeyovci tak veľmi nenávidia a prečo sa mu teraz mstia. Nič nezamlčí. Vôbec nič... Z lásky k Reyyan je Miran ochotný urobiť v podstate hocičo, a tak sa s ňou pod rúškom noci tajne vkradne do sídla Şadoğluovcov, aby sa mohla stretnúť so sestričkou. Netuší, žiaľ, že jeho tajný spojenec v dome svojou pomocou kruto a nemilosrdne sleduje len svoje vlastné plány.

Frustrovaná Yaren (İlay Erkök) potrebuje v zálohe ďalší plán, a tak sa rozhodne zmanipulovať ďalšieho neopätovanou láskou zmámeného chlapa. Tentoraz svojho úbohého brata! Keďže Reyyan naňho neustále nalieha, nešťastný Miran naveľa-naveľa vyjde s pravdou von. Teda... S tým, čo za ňu považuje. Ukáže sa, že maličká Gül je bystrejšia ako mnohí dospelí – pretože kým Rıza (Gökhan Yavuz) očividne vôbec nepochopil, o čom sa s ním Melike (Aslı Samat) baví, Gül áno! Osud naozaj nie je ku Gönül práve fér. A ani jej manžel...

Azatova nečakaná premena je pre všetkých Şadoğluovcov obrovským prekvapením!

Sledujte v utorok, 19. januára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 8. marca, 20.30!
Sledujte celé epizody na