DOMA • OD 4. JANUÁRA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ: 13. a 14. epizóda

12. 01 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Spútaný motýľ: 13. a 14. epizóda
Spútaný motýľ: 13. a 14. epizóda Foto: ATV

Namiesto toho, aby Reyyan využila možno jedinú šancu na útek, srdce ju prinúti vrátiť sa a pokúsiť sa zachrániť milovaného muža!

Všetko, čo Miran (Akın Akınözü) robí či povie, Reyyan (Ebru Şahin) mätie. Pri najlepšej vôli nevie, čo si má o ňom myslieť, ani čo od neho ešte môže očakávať... Nasuh (Macit Sonkan) si chce byť absolútne istý, že jeho „vnučka“ a jej „manžel“ sú naozaj mŕtvi, preto chce, aby Cihan (Serdar Özer) a jeho muži prehľadali rieku a doviezli mu ich studené telá, alebo ich našli, ak sa teda niekde ukrývajú, a priviedli ich tak, či tak - s guľkou vpálenou do čela! No ani pochybnosti mu nezabránia, aby sa nepozvaný zrazu objavil u Aslanbeyovcov so zlými správami! Gönül (Oya Unustası) je taká vykoľajená, že nebyť jej mamy (Gülçin Santırcıoğlu), isto-iste by si neustrážila jazyk a vyzradila, čo ešte Şadoğluovci ani len netušia... Azat (Tansu Taşanlar) sa zo žiaľu úplne opustil. Hoci už je dávno noc, stále sa zlomený a bezmocný krčí na tom prekliatom moste, z ktorého skočila Reyyan – a presne tak ho tam nájdu i otec a strýko (Ebrar Alya Demirbilek). Vo svojej zajatkyni zrazu Miran spoznáva úplne inú Reyyan, tvrdohlavú a vzdorovitú. Esmin (Güneş Hayat) telefonát so synom má neželaného svedka. A to je problém, pretože Fırat (Cahit Gök) mame nikdy neklame. Nikdy.

Hoci Reyyan ešte nikdy nikto tak veľmi neublížil ako Miran a má plné právo chcieť ho navždy vymazať zo svojho života i spomienok, nedokáže to. A tak namiesto toho, aby využila možno jedinú šancu na útek, srdce ju prinúti vrátiť sa a pokúsiť sa zachrániť milovaného muža! Jediný, kto sa odváži vzdorovať Nasuhovi a vykričať mu nepeknú pravdu je Azat. A keďže už nemá čo stratiť, neskrýva už ani to, čo cíti. Napokon, prečo aj...? Hazar je rozpoltený. Na jednej strane je veľmi šťastný, že maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) sa navzdory neistej prognóze predsa len zotavuje, na strane druhej ho ale trápia výčitky svedomia, že Reyyan platí za jeho hriechy...

Sultan je rozhodnutá urobiť všetko, aby dosiahla, o čo celé tie roky tak tvrdo bojovala. A preto urobí niečo naozaj nečakané... Prezradí Hazarovi, čo vie!

Sledujte v stredu, 13. januára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 25. januára, 20.30!
Sledujte celé epizody na