Spútaný motýľ cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Miran zo Spútaného motýľa šokoval kolegov: Agresívne správanie na nakrúcaní

12. 07 2021 08:00 | jt
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Čo seriálový idol vyviedol?

Celý text vyhlásenia Akına Akınözü:
 
„Radšej som doteraz mlčal, pretože som chcel, aby ste si ma pamätali pre moju hereckú prácu, ktorú milujem a snažím sa ju so všetkou zodpovednosťou úspešne vykonávať, aj napriek mnohým nepodloženým obvineniam proti mojej osobe. Pre úctu k sebe a k mojim blízkym však cítim povinnosť vysvetliť udalosť, ktorá sa dnes údajne stala, pričom nebola spôsobená mnou a v realite sa odohrala úplne inak. 

Keď som sa 19. apríla 2021 vo svojom karavane pripravoval na nakrúcanie, zameral sa na mňa koordinátor produkcie, ktorý ma zahrnul urážlivými a výhražnými slovami z dôvodu mnou nespôsobeného meškania. Išiel som preto na vrchnú prokuratúru v Midyate a podal trestné oznámenie na osobu, ktorá ‚vypravila karavan, vyhrážala sa mi a urážala ma‘. Pľac som bol nútený opustiť práve pre správanie tejto osoby, ktoré mohlo vyústiť do fyzického útoku. Keďže karavan nevypravujem ja, osobne som sa sťažoval na osobu, ktorá to mala na starosti, a následne som podal spomínané trestné oznámenie.
 
Posúďte sami, či tieto nepodložené tvrdenia, ktoré neodzrkadľujú pravdu, nehrajú do karát hlavne oportunistom, ktorí sa snažia celú túto situáciu využiť vo svoj prospech,“ znie jeho vyjadrenie.

Seriál Spútaný motýľ sledujte od pondelka do štvrtka po Meryem na Doma - alebo v predstihu na VOYO!

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ: FINÁLE - v pondelok, 16. augusta, o 21.40!
Sledujte celé epizody na