Spútaný motýľ cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Miran zo Spútaného motýľa šokoval kolegov: Agresívne správanie na nakrúcaní

12. 07 2021 08:00 | jt
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ Foto: ATV
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ

Čo seriálový idol vyviedol?

Výrobu jednej zo záverečných epizód romantického seriálu Spútaný motýľ, ktorý si obľúbili aj fanúšikovia na Slovensku vďaka televizii Doma, poznačil škandál. Podľa medializovaných informácií mal predstaviteľ hlavnej postavy Mirana, turecká herecká hviezda Akın Akınözü, meškať na nakrúcanie a správať sa agresívne. Herec však ešte v ten deň vydal vyhlásenie, v ktorom tieto obvinenia rázne odmietol ako nepravdivé.

Podľa zákulisných informácií Akına rozzúrilo upozornenie na meškanie, pričom následne údajne poškodil svoj karavan a dostal sa do konfliktu s koordinátorom produkcie. Kým členovia štábu sa snažili zabrániť možnej fyzickej potýčke, Akın následne podľa všetkého opustil nakrúcanie, čím sa kríza ešte viac prehĺbila.

Spútaný motýľ
Foto: ATV
 

Celý produkčný tím údajne musel čakať na pľaci, kým horúca hlava hereckej hviezdy vychladne, a nakrúcanie sa preto výrazne zdržalo. Týmto konšpiráciám nahrával aj fakt, že Akınova herecká partnerka Ebru Şahin, ktorá v seriáli stvárňuje jeho životnú lásku Reyyan, v čase prepuknutia kauzy Akına prestala sledovať na Instagrame a po niekoľkých hodinách opäť začala.

Akın však má na udalosť celkom iný pohľad. Vo svojom vyhlásení uviedol, že všetky tieto obvinenia sú nepodložené a rozhodol sa preto podať trestné oznámenie. Celú pravdu tak vedia iba všetci zainteresovaní...

Celý text vyhlásenia Akına Akınözüho nájdete na ďalšej strane.

Upútavka

 
Spútaný motýľ: FINÁLE - v pondelok, 16. augusta, o 21.40!
Sledujte celé epizody na