Spútaný motýľ cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prekvapenie pre fanúšikov tureckých seriálov: K Spútanému motýľovi pribudne ďalšia novinka

20. 05 2021 16:00 | jt
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ Foto: ATV

Televízia Doma prinesie pre milovníkov romantiky nový príbeh od tvorcov Tisíc a jednej noci.

Fanúšikovia tureckých seriálov si prídu na svoje! Už od 7. júna pribudne na obrazovkách televízie Doma a na VOYO k Spútanému motýľovi nový romantický príbeh. Na Slovensko totižto prichádza nový seriálový hit od tvorcov megaúspešnej Tisíc a jednej noci s názvom MERYEM.

Meryem
Foto: Kanal D
 

Čaká vás príbeh krásnej mladej dievčiny Meryem. Tú oklame jej milovaný muž, ktorý má pred sebou sľubnú kariéru a má sa stať prokurátorom. Keď cestou z večere počas daždivej noci majú autonehodu, ona netuší, že zrazili človeka. Dievčina sa preto obetuje za neho a nakoniec skončí vo väzení. A potom je tu muž, ktorý prišiel pri tejto nehode o svoju snúbenicu. Meryem chce preto dostať do väzenia a žiada pre ňu najvyšší trest... Čo sa stane, keď pravda o skutočnom vinníkovi nehody vypláva na povrch?

Dopravná nehoda tak navždy zmení životy troch ľudí a pretaví ich do trojuholníka lásky, klamstiev a pomsty, ktorý ich môže zničiť, pokiaľ láska nedokáže premôcť nenávisť...

Viac o novom seriáli vám postupne prezradíme na našich stránkach. Sledujte už teraz oficiálnu slovenskú fanpage nového seriálu Meryem na Facebooku.

Upútavka

 
Spútaný motýľ: FINÁLE - v pondelok, 16. augusta, o 21.40!
Sledujte celé epizody na