Spútaný motýľ cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 •

Nový sok v láske Reyyan a Mirana? Do Spútaného motýľa mieri tento fešák

10. 05 2021 08:00 | jt
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ Foto: ATV

Ako zamiešajú dejom obľúbeného seriálu nové postavy?

Televízia Doma si pripravila pre fanúšikov Spútaného motýľa obrovské prekvapenie. Na veľké finále prvej série plynulo nadviaže už od pondelka (10. mája) premiérovými epizódami najnovšej záverečnej série, ktorá sa v Turecku začala vysielať iba uplynulú jeseň. Aj diváci na Slovensku tak čoskoro zistia, ako sa uzavrie spletitý príbeh lásky krásnej Reyyan a charizmatického Mirana.

V nových epizódach plánujú Miran a Reyyan odísť z Midyatu a začať spoločný život osamote ďaleko od všetkých a užívať si svoju lásku. No Azize, ktorá sa chce teraz pomstiť Şadoğluovcom za smrť milovanej vnučky Elif, im to len tak neumožní.

Spútaný motýľ
Foto: ATV
 

Nová séria prinesie aj niekoľko nových postáv. Na scéne sa objaví Aslan Aslanbey - biologický syn Sultan. Zahrá si ho 25-ročný turecký krásavec Doğan Bayraktar. Získa v ňom babička Azize ďalšieho nepriateľa alebo spojenca?

Spútaný motýľ - Aslan
Foto: ATV
 

Aslan Aslanbey je synom Sultan a Ahmeta Aslanbeyovcov, o ktorom si všetci mysleli, že je mŕtvy, ale v skutočnosti ho skrývala Azize. Keď sa blížil dátum jeho narodenia, jeho otec položil jeho matke na brucho žeravú žehličku, až zamdlela od bolesti. Keď sa prebrala, povedali jej, že Aslan zomrel. V skutočnosti však Aslana ukryla jej svokra, aby ho ochránila pred pomstou voči rodine Şadoğluovcov, pretože bol dedičom rodiny Aslanbeyovcov a musel pokračovať v rodovej línii. Aslana si adoptovala iná rodina a študoval na najlepších školách. Po rokoch zistil, že bol adoptovaný a že je v skutočnosti Aslanbey. Keď odhalí pravdu, rozhodne sa pomstiť Azize za to, že ho odlúčila od jeho skutočnej rodiny a nadviaže spojenectvo s Mahfuzom Erdoğanom…

Reyyan zo Spútaného motýľa bez mejkapu: Pozrite na ten rozdiel

V nových epizódach spoznáme aj postavu Mahfuza, skutočného otca Reyyan. Zahrá si ho herec Barış Yalçın, ktorého fanúšikovia tureckých seriálov mohli vidieť ako Birola v Láske na druhý pokus. Ako ho Reyyan prijme?

Spútaný motýľ - Mahfuz
Foto: ATV
 

Mahfuz vyrastal v Artvine so svojou rodinou. V mladosti bol zamilovaný do Zehry Şadoğluovej, keď mu povedala, že je tehotná, požiadal ju o umelé prerušenie tehotenstva, pretože jeho rodina by im dieťa neschválila. Zehra ho neposlúchla a neskôr sa vydala za Hazara Şadoğlua. Keď sa Mahfuz neskôr po Zehru vrátil, už bola dávno Hazarovou manželkou, a tak po všetky tie roky život svojej dcéry Reyyan sledoval len z diaľky. Keď zistil, že ju zneuctili kvôli Azizinej pomste, rozhodol sa spojiť s Aslanom, aby ju spoločne zastavili a dosiahli spravodlivosť.

Seriál Spútaný motýľ sledujte od pondelka do štvrtka o 20.30 h na Doma alebo v predstihu na VOYO!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok až štvrtok večer, po Meryem!
Sledujte celé epizody na