DOMA • OD 4. JANUÁRA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ už od pondelka na Doma: Známa kráska a nový sexsymbol

30. 12 2020 08:00 | jt
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ Foto: ATV

Kto stvárňuje hlavných hrdinov nového seriálu?

Na obrazovky televízie Doma prichádza už od pondelka 4. januára turecký seriálový hit s názvom Spútaný motýľ.

Čaká vás príbeh Reyyan a Mirana, ktorých cesty sa skrížili a osud ich spojil. Ale v Miranovom srdci je ukryté temné tajomstvo, ktoré ich môže navždy rozdeliť. Seriál plný tradícií, lží, tajomstiev a pôvabného prostredia, je inšpirovaný knižným bestsellerom Hercai od autorky Sümeyye Koc.

Hlavnú ženskú úlohu Reyyan stvárňuje 26-ročná turecká herečka Ebru Şahin, ktorá je v našich končinách známa ako Burcu z Neželanej nevesty. Práve kvôli role Reyyan odišla z Neželanej nevesty, aby mohla stvárniť ústrednú postavu v Spútanom motýľovi. A zdá sa, že urobila dobre... Za rolu Reyyan získala ocenenie Zlatý motýľ (Golden Butterfly) ako najlepšia herečka.

Spútaný motýľ - Reyyan Şadoğlu
Foto: ATV
 

Ústrednú mužskú postavu Mirana si zahrá u nás zatiaľ neznámy 30-ročný krásavec Akın Akınözü, syn populárnej tureckej herečky Özlem Akınözü. Hoci vyštudoval matematiku na Kalifornskej univerzite v Berkeley, kde žil asi 6 rokov, nakoniec sa rozhodol vydať v stopách matky a stať sa hercom. Časopis Forbes ho zaradil medzi Top 10 najslávnejších tureckých hercov. Vďaka úlohe Mirana je aktuálne najslávnejším tureckým hercom v Latinskej Amerike, Severnej Amerike a Európe.

Spútaný motýľ - Miran Aslanbey
Foto: ATV
 

Nový seriál Spútaný motýľ sledujte už od pondelka o 20:30, na Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - v pondelok, 25. januára, 20.30!
Sledujte celé epizody na