DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Spútaný motýľ pozná dátum štartu: Toto budú vaši noví romantickí hrdinovia

18. 12 2020 08:00 | jt
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ Foto: ATV

Zoznámte sa s ústrednou dvojicou nového seriálového hitu.

Už v pondelok 4. januára na obrazovkách televízie Doma odštartuje úplne nový romantický seriál s názvom Spútaný motýľ.

My vám postupne predstavíme hlavné postavy celého seriálu. Dnes sa zoznámite s ústrednou dvojicou - krásnou Reyyan a charizmatickým Miranom.

TIP: O čom bude Spútaný motýľ?

Hlavná ženská hrdinka Reyyan Şadoğluová je dcéra Zehry Şadoğluovej a jej adoptívneho otca Hazara Şadoğlua. Verí na zázraky, nespútané motýle, na lásku, ale vždy keď začne snívať, jej sny zahrdúsi tvrdá ruka. V sídle, v ktorom žije, je však zakázané snívať a byť slobodnou. Verí, že jedného dňa sa dostane zo zajatia, v ktorom žije, a začne žiť svoju vlastnú rozprávku. Pomôže jej v tom Miran?

 

Hlavný mužský hrdina Miran Aslanbey odmalička vyrastal v sídle Aslanbeyovcov. Po smrti matky Dilşah a otca Mehmeta vychovávala Mirana Azize Aslanbeyová, jeho babička a matka Mehmeta Aslanbeya, ktorá mu nahovorila, že vrahom jeho rodičov je Hazar Şadoğlu. Miran si stanovil za svoje životné poslanie pomstiť sa za smrť rodičov podľa plánu Azize: sobášom s Hazarovou dcérou Reyyan s cieľom zničiť meno rodiny Şadoğluovcov. V jednej časti jeho srdca horí láska, v tej druhej pomsta. Má v sebe toľko nenávisti, až sám uveril, že nemôže milovať. Prehodnotí Miran svoj životný cieľ, keď stretne krásnu Reyyan?

 

Pridajte sa už teraz k fanúšikom seriálu na oficiálnej slovenskej facebookovej stránke.

Spútaný motýľ štartuje už 4. januára na Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - vo štvrtok, 25. februára, 20.30!
Sledujte celé epizody na