DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Na Doma vás čaká nový turecký seriál: Pozrite si prvé promo

07. 12 2020 15:00 | jt
Spútaný motýľ
Spútaný motýľ Foto: ATV

Nenechajte si ujsť rozprávkový príbeh lásky, ktorá roztopí aj to najchladnejšie srdce.

Skvelá správa pre fanúšikov tureckých seriálov. Ak aj vy smútite, že sa dnes večer chýli príbeh hrdinov seriálu Statočný a krásna ku svojmu záveru, nezúfajte!

Už začiatkom januára vám televízia Doma prinesie nový rozprávkový príbeh lásky, ktorá roztopí aj to najchladnejšie srdce.

Turecký romantický seriál s názvom Spútaný motýľ je o jednej veľmi vplyvnej rodine a mladej Reyyan, ktorá si myslí, že do rodiny patrí tiež... avšak mýli sa. Reyyan sa zaľúbi do Mirana a ten si ju chce zobrať za ženu. Správy o ich láske však niektorým ľuďom prekážajú a vo vzduchu visí pomsta. Svadba sa napriek tomu uskutoční, Miran a Reyyan zamýšľajú začať nový život v spoločnom dome, ale Miran hneď po prvej noci vzťah ukončí. Dôvodom je krvavý zločin z minulosti, za ktorý má zaplatiť práve nevinná Reyyan. Časom vyjdú na povrch nové a nové tajomstvá... Budú pre lásku osudné, alebo, naopak, dajú ich vzťahu novú šancu?

Pozrite si vo videu prvú ukážku na váš nový romantický hit a pridajte sa už teraz k fanúšikom seriálu na oficiálnej slovenskej facebookovej stránke.

Spútaný motýľ - už čoskoro na Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Spútaný motýľ - vo štvrtok, 25. februára, 20.30!
Sledujte celé epizody na